Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lo_jo

    senior tag

    válasz D.Va #61 üzenetére

    Ó igen, a hibamentes rockstar kiadások. Például az előző steames "remaster" SA, amiben mentésenként kell előhozni a steam overlayt, hogy működjön az egér. Vagy használhatsz modokat. Pusztán azért, hogy úgy működjön a játék, ahogy kell. Ugyanez konzolon még jobb, oda csak egy mobil portra futotta, gyakorlatilag katasztrófális minőségben.

    Vagy a tényleges, új megjelenésű AAA RDR2 PC verzió, amivel elég sokan szívtak még egy héttel a megjelenés után is, random crash, el sem indul, stb, plusz ez egy visszatérő probléma, néhány update után random előjön elég sok embernek.

    Ráadásul ez egy mobilos csapat munkája, a legnagyobb baj az egésszel, hogy egy felturbózott mobil verzióval szúrják ki a vásárlók szemét, ilyen áron. Ja és ha valaki netán választana, hogy neki inkább jó az egy hét szopás (ami azért messze nem akkora trauma, nekem pár perc volt összelőni a modokat, 0 szopással), az már nem veheti meg a régi verziót, de ugye a modokat is töröltették. Mondjuk nem csoda, amit próbáltam, az mind jobbnak néz ki, mint ez a hivatalos.

    Ehhez képest a Mafia Definitive Edition 40 euro, a Trilogy egyben 60, minőségben pedig messze felülmúlja. Na ez a probléma az egésszel.

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz D.Va #61 üzenetére

    Az tényleg látszik, hogy hozzá lett nyúlva, abban is lehet igazság, hogy ez így pont elég ahhoz, hogy megmaradjon a játék feeling-je. De 60€ akkor is sok érte szerintem.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák