Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Rexcor #24 üzenetére

    Rossz példa. Nézd meg a WOW gépigényét, meglátod, miért olyan. Az egy 10 éves motor, és az tényleg 10 éves, nem úgy mint a mostanra felismerhetetlenségig átírt CoD alatti IW engine, amire már maga Carmack sem ismerne rá. Ráadásul új korában sem volt veszett gépigénye, igaz, akkori minimumon már aligha indulna el.
    Viszont nyilván te nem játszol régi játékokkal. Nekem 15 éve letörölhetetlen a Quake sorozat, a 2-3. részek most is fent vannak otthon, pedig a 2. rész már akkor is csúnya volt, amikor a gépem először bírta hardveresen is a 3D-t. Software render... arról már fogalmad sincs, milyen az, amikor még 3D-s videókártya sincs a gépedben. :) Sőt, én ezeket tavaly vettem meg a Steam-en, kb. egy időben a Wolfenstein 3D-vel, klasszikus Doom részekkel, de mondjuk egy Return to Castle Wolfenstein sem tűnik túl szépnek ma már, pedig anno beszabehu volt tőle a PC Gurut lapozgatva, főleg a bőrszerkós domina kinézetű náci kommandós csajok...:) Azt is tavaly vettem meg, ma is jó játék.

    Továbbra is azt mondom, ma már abban az értelemben csúnya játékot nem csinálnak.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák