Új hozzászólás Aktív témák

  • Hiroshi87

    csendes tag

    Számomra a C&C játékaival kezdődött az RTS műfaj. Emlékszem az egyik téli szünetemre, még számomra új volt az első gépem (pedig már akkor is jó pár éves volt használtan) na de valamelyik ismerősömtől kaptam pár lemezt, amin ott volt a Red Alert 1... azon a téli szüneten odaszögezett a képernyők elé az a játék. Akkoriban egymást követték a jobbnál jobb RTS-ek. Mikor megjelent a Homeworld a demójához lett szerencsém először, csak úgy szaggatott a P1-es gépemen a maga integrált S3 64-es 2D-s gyorsító kártyáján. Majd pár év mulva új géppel a Homeworld 2-höz lett szerencsém, na kb az is akkora hatású volt, mint pár évvel azelőtt a Red Alert, és az csak rátett egy lapáttal, hogy magyar szinkronnal jött ki!!! Talán máig a legjobb 3D-s űr RTS, számomra biztosan, a tavalyi remastered edition pedig méltó feldolgozás volt, illetve előszele ennek az új résznek. Még csak 1-2 órát tudtam vele játszani, de én is hasonló képpen adnám a pontokat, mint az újságírók a cikkben 9.5/10 Az a fél pont levonás is csak azért, mert nem az űrben játszódik, de ettől el lehet tekinteni, a hangulata közel olyan jó, mint az első két résznek. Visszaköszön sok olyan hangeffekt is, ami ismerős lehet az előző részekből.
    Én csak ajánlani tudom
    (még valami, senki nem írta a Sins of solar empire-t, pedig az is jó űr strati)

    Üdv.: Gyula

Új hozzászólás Aktív témák