Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrterminator

    aktív tag

    Tegnap este óta toltam úgy 4órát.
    Először is, nincs köze a Forzákohoz, teljesen más kategória! Előre vetítem, hogy egy nagyon jó játékoz van szerencsém. Kategóriában az igazi régi klasszikus NFS-re hasonlít, mikor az autó vezetése megadott pályán, nagyon szép környezetben egy nyomvonalon, csodálatos autókkal vezethetünk! És itt a vezetésen a lényeg, amihez a fizika nagyon valóságérzetet kölcsönöz! Egyik legjobb árkád fizika amivel találkoztam régóta!
    Kezdetben nagyon furcsa volt, hogy "csak" vezetni kell és mégse zárt körpályás szimulátor, de pont ez a lényege! Minden adott a vezetési élmény vissza adásához: Grafika elképesztő, sehol hasonlót nem láttam. Környezetre és autókra egyaránt. (DE sok helyen bugos a begvilágítás, így némely napszakban, naplementében főleg nagyon gagyinakhat szinte minden, hiányzik pár effekt legfőképp a HDR és a HBAO, de ezt remélem javítják) Az autók viselkedése pedig, nagyon életszerű, a rugózás, a gumik tapadásvesztése, a sebesség minden nagyon valósnak hat, az autók súlypont változása és az út felülete is. Mindeközben egy jól megszokott kontrollerrel is odafigyelve (finom analóg gáz/fék adás és precíz kanyarodással) szépen és hatékonyan lehet terelgetni a járművet.
    Kontrolleres irányításkor a "speed sensivity" nevű segítség dolgozik, ami elengedhetetlen sokaknak, de néha érezni hátrányát, így kormány hozhat előnyt hozhat/lehet érzelme, mert a fizikája használható :)

    Hosszabb revjú, majd később ;)

Új hozzászólás Aktív témák