Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Én is azon itt szidott emberek táborát gyarapítom, aki meg fogja venni. Ettől még nem szórom mindenre a pénzt, mint írtam, más ugyanezt a pénzt elkölti másra (tökmindegy mire és mekkora adagokban, pl. aki dohányzik napi 2000 ft nem nagy pénz, de az egy évben 730k. Természetesen nincs bajom azzal, aki dohányzik és arra költ pár évet én is cigiztem fiatalabb koromban).
    Én spec. eladom a mostani 13PM-omat, így máris kb. 250k-ról beszélünk "csak". Ebbe is ugyangy bele lehet kötni, hogy valakinek ez két fillér, van, akinek meg még ez is rengeteg pénz (dél alföldi faluból származom, ott nagyon sokan nem láttak egyben egyszerre ennyi pénzt).

    Minden cucomra nagyon vigyázok, mert ha soknak számít az ára az életszínvonalamat tekintve, ha nem, akkor is én dolgoztam meg érte, ugyanúgy becsülök egy Apple watch szíjat, mint ahogy egy iPhone-t, vagy egy billentyűzzetet, akármit.

    Mindenkinek más az értékrendje és nincs baj azzal, ha mindenki elmondja a véleményét. Viszont azt meg nem értem, hogy miért kell a másikra erőltetni mindenáron? Bármit is képvisel is az ember az adott témában, mindig lesz valaki, aki szerint hülye. Tipikusan a paraszt, a fia, meg a szamár meséje. Nem tudnak úgy menni, hogy az valakinek ne szúrná a szmét. Aki ismeri, tudja, miről beszélek.

    Mindezek után magsafe tok ötletek jöhetnek, ki-milyet rendelt/rendel. Amíg eldöntöm, mi lesz favorit, addig egy ilyet rendeltem: [link] Tudom, erősen "megosztó", de ezt írták, hogy péntekig itt van, és az oldalán van kialakított érdes rész, hogy "grip" legyen. :D

Új hozzászólás Aktív témák