Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tolvaj!

    őstag

    válasz McReay #535 üzenetére

    Összefoglaló jobb lenne, mert az mindig felül lesz.

    Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

  • KukkSteve

    aktív tag

    válasz McReay #535 üzenetére

    Még nem volt sajnos időm rá, de amint lesz időm, és még nem készítette el más, megcsinálom.

    Pár napi romolgatásom eredménye:
    WSM tool működik!

    Szükséges fájlok: ThemeManager app, WSM tool

    1, 23-as multilang rom telepítése innen: [link] (azért ezt, mert az angol verzióban nem jók az ékezetes karakterek. :( Sajnos annyira nem értek hozzá hogy ebbe is belenyúljak...biztos nem lehet annyira nehéz, de nincs időm megtanulni hogy kell...elég volt ezt is kitapasztalni)
    - Ezek előtt természetesen rootolni kell, valamint feltenni rá egy twrp recoveryt. (Erre korábban már volt leírás, így én nem írom le még1x, majd az összefoglalóban minden egy helyen lesz, addig ott a kereső.)
    2, ROM fent van, csinálsz egy factory resetet, hogy minden tiszta legyen.
    3, Bebootolsz, meggyőződsz arról, hogy rootolva van, bekapcsolod a permissionnál a rootot, vagy super su-t felteszed, vagy king user, attól függ hogy milyen rootolási metódust használsz.
    4, Beállítgatod a dolgokat, de az sem baj ha nem, bár le kell töltened egy Root explorert, playről, én az ES-t ajánlom.
    5, A WSM tool telepítése előtt minden System/framework mappában lévő .jex kiterjesztésű fájlt törölsz az ES explorerrel (Itt mondjuk eldől hogy rootolt-e vagy sem.)
    6, Reboot recovery.
    7, Install .zip, tallózod a wsm toolt, felmegy, reboot system.
    8, Boot, wsm tool, framework telepítése, install, újraindul.
    9, MiTools frissítése (már van újabb verzió, ami kicsit több dolgot támogat).
    10, Mitools aktiválása, újraindít.
    11, Beállítgatod amit szeretnél, mindig újraindítás után alkalmazza, célszerű a gyorsabb intelligens újraindítást csinálni.
    EZEK UTÁN minden flottul fog menni, kivétel a Theme Manager app. :(

    Megoldás: Ott van a fileok között.
    1, Letöltés
    2, ES explorer sysytem/app mappában kikeresed a jelenlegi Theme managert, átnevezed...megtoldod a végét egy .old-dal.
    3, Letöltött Theme App másolása a system app mappába, megadod neki a jogokat az app engedélyeknél. (rw, r, r) [link]
    4, Újraindít
    5, Elvileg minden megy ahogy kell. :)

    Ez már egy módosított theme app, lehet mixelni a dolgokat, de úgy vélem hogy a gyári appal teljesen nem működik együtt, mert amit a gyárival töltöttem az nem ment vele, de amit az új appal töltöttem le, az szépen megy. :)
    Ha hibát ír ki a téma beállításánál, akkor próbálgassátok többször.

    Remélem hasznos volt és nem mindenki használja már ezt hozzá! :DDD

    Ha valaki meglévő romhoz teszi, szerintem úgy is megy, de előtte szigorúan backup!!!!!
    - Ebben az esetben az 5. lépéstől kell csinálni mindent. :)

    A számom az adatlapomon. ;)

Új hozzászólás Aktív témák