Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz molnardenes #10114 üzenetére

    MOst ha nagyon komolyan kérdezel akkor a Pocarropa féle EMUI-t de teljesen komolyra fordítva nem én vagyok a legkompetensebb mivel én a kínai-angol gyári ROM-ot használom.

    Köszönöm vitriolos ömlengésed, nem kell nékem a talpamat nyalni, mer' lábszagom van, meg köll tanulni kezelni ezt a kis RN1 3G-t.

    Na most a stabil multit meg a fejlesztői magyart aztán végképp nem lehet összehasonlítani!

    Stabil (csak multi van, magyar nincs) kb negyedévente frissül, root nincs benne, a szlovák csapat Vagyuláéktól kapja a magyar nyelvi fájlokat. A fejlesztői ROM frissítéseiből csak azok a csomagok kerülnek át 3-4 havonta, amik beváltották a hozzájuk fűzött reményeket. Ezért stabil...

    Fejlesztői (van belőle magyar és multi is) hetente frissül (kivéve ha ünnep van kínában és nem jön ki heti friss ROM) van benne belső root, és ugye annyi a "veszély", hogy minden új ötlet belekerül és majd a felhasználók eldöntik, hogy az éppen jó, vagy ront a rendszeren...

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák