Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    Hali!

    Mint új tulajdonos vannak még problémáin a telóval, de remélem a régebben itt lévő fórumtársak tudnak majd nekem segíteni. :)

    Az egyik problémám, hogy ha például a google áruházból szeretnék letölteni, én nem vagyok wifin, akkor nem hajlandó letölteni a mobil net segítségével. Hiába veszem ki a a letöltésnél felugró ablakban a pipát, hogy "letöltés csak csak wifin", a tovább menetel után elkezdi a letöltési folyamatot(fut a kék csík), de azt írja ki, hogy várakozás a wifire. A mobil netnél be van állítva a korlát.

    A másik nagy gondom, hogy nem nagyon van barátságban a naptárakkal az a rendszer nekem legalább is úgy tűnik :(
    Az Acalendar (próbáltam más is több kevesebb sikerrel) sokszor nem frissít időben a widgetje (több más típusú készüléken tökéletesen üzemel), és az értesítések pedig rendre elmaradnak. A külön felrakott Notify lite szintén nem csinál semmit, pedig ez is üzemel más telómon...

    A fenti problémák megoldására kérném a kedves fórumtársak segítségét, mert hiányoznak nekem ezek a dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák