Új hozzászólás Aktív témák

  • Mártógyurma

    tag

    válasz qpwoeiruty #25 üzenetére

    Tudod, ha csak konzol lenne és te is szar játékot kapnál a pénzedért, lehet hogy legközelebb te sem vennél attól a cégtől terméket, vagy legalábbis várnál a fogyasztói véleményekre. Én mondjuk az utóbbit csinálom. Az okos vásárló fegyverei a bojkott és a türelem.

    "gratulálok hozzá, így lehet teljesen megölni az amúgy is döglődő PC-s játékplatformot."

    Tudod nekem -személyszerint- a pc egy szórakoztatási eszköz (is), (és nem a cél) ami addig éri meg amig a ráfordított anyagiak ellenére is plusszal jövök ki a vele való foglalatoskodásból.Ergo örömet okoz...
    Józan ember azért el tudja dönteni, hogy meddig tart az a határ amig az anyagi és "türelmi" ráfordításai kifizetődnek egy játék által nyújtott élvezet által. Ha viszont már nem térűlnek a meg a befektetések, akkor érdemes onnantól elgondolkodni, hogy mazochista lesz-e valakiből, vagy esetleg képes váltani.
    Szóval ha kell hulljon a férgese. Csak azt ne gondold, hogy a jótét lelkek (az ipar irányítói)
    nem fognak elkezdeni a konzolosokkal is geciszni a mégtöbb haszon reményében. Vagy gondold, ha akarod, de segítségképpen felhoznék egy kifejezést :" Online Pass"
    Nekem volt konzolom korábban; PS3 a pc fejlesztgetés elkerülendő. Véletlenűl pont tönkrement gari lejárta után egy hónappal. Ráadásúl -habár szép dolgokat hoztak ki belőle (Uncharted stb)- azt az áttörést messze nem hozta amit a Sony igért vele.

    Szóval a hozzáállás, hogy jó sok játékot veszek, mégha szar is (és még örülök a szarnak is) nem kifizetődő. Élvezd te a szar játékokat, ha ahhoz van kedved. Én meg ha nem lesz már normális játék ésszerű gépigénnyel; szépen továbblépek...

Új hozzászólás Aktív témák