Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz SkyS1gn #1909 üzenetére

    Én is hónapok óta ezt a telefont lesem, de gyakorlatilag az utóbbi hetekben még inkább drágult is, mint pl. az Alzánál. Valószínűleg én el is engedem ezt a cuccot, mert az elmúlt hetek információi alapján, esélytelen egy jelentősebb árcsökkentés. A 6-os széria piszok drága lesz, szerintem az alap készülék, az olyan 850 Euró körüli áron lesz, a pro változat meg1000 körül nyit.
    A Pixel 5a meg a hírek szerint Európában nem is lesz forgalmazva, szóval abban az ársávban, amiben a Pixel 5 van, házon belül nem lesz konkurenciája, így a termék kivezetéséig, simán tartani fogják ebben a 650 Euró körüli sávban.
    Egyébként is, a telefonágazat a Google cégen belül, kb. a bolha tökén a pattanás szintű kategória, így nem nagyon izgatja őket, hogy mennyit tudnak eladni belőle, amúgy is csak presztízs kérdés számukra, hogy valamilyen szinten jelen legyenek telefonjaikkal a piacon, mégis csak az android az édes gyerekük.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák