Új hozzászólás Aktív témák

  • Robbertho

    aktív tag

    Akit esetleg érdekel, itt talál néhány Pixel 7-tel készült, módosítatlan, teljes méretű képet Drezdából.
    Főleg fő kamera, sokszor zoomolva, leginkább 2x. Nekem nagyon bejön, hogy sokkal szélesebb a látószög a fő kamera esetén, mint volt a pixel 5nél. Inkább zoomolni kell, nem pedig széleslátót használni.
    A kép, ahol állnak az emberek a kőkorlátnál, 8x zoomal készült. Mellette az 1x is.
    Egyelőre mint kisebb bug észrevettem, hogy zsebből elő, kamera be, néha nem találja a fókuszt 1-2 mp-ig, de 10ből kb 1x. Valamint egyszer nem találta a fehéregyensúlyt és kék volt minden. Akkor kamera app restart kellett.
    Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, de az első képet elég nehezen készíti el néha ha power gomb 2x nyomva indítom a kamerát. Ugyanez volt pixel 5-nél is, mire elkészül a kép, sokszor oda a pillanat. Esetleg a top shot miatt?

    Ez a főkamera lencse viszont nagyon brutál, kehrt simán látni ahogyan mozog az ois miatt, valamint jó nagy kattanással tud fókuszálni.
    A magic eraser poén, de azért mindig hagy nyomot, viszont az elesites nekem hasznosnak tűnik.
    Általában véve a hdr+ még túl kontrasztos képet is ad. Bár nem sütött ma a nap, lehet csak ilyen időben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák