Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz sarkan #1025 üzenetére

    Én a legutóbb TV vásárlásnál kerestem meg az Alzát azzal, hogy van-e lehetőség elállni 15 napon belül. Beléptettek a BtoB programjukba ahol lehetőség van az elállásra és a garancia is úgy működik mint magánszemélyek esetében. Tehát ugyanúgy megkapod összegtől függően a 2 vagy 3 év garit mint magánszemélyként. A 15 napos elállást ki is próbáltam egy TV-vel és nem volt gond, visszautalták a teljes vételárat, csupán bent jelezni kell visszavitelnél hogy BtoB-s céges vásárlás volt, ellenkező esetben 10%-ot levonnak az árból és annyit kapsz vissza. Volt már egyébként meg előtte egy céges vásárlásos telefoncserém a BtoB előtt, de azzal sem vacakoltak. Nekem pozitív tapasztalataim vannak az Alzával így én tőlük vásárolok, pláne cégre.

    Vannak egyébként termékek aminek olcsóbb ár van feltüntetve BtoB vásárlóként mint amúgy. Amikor a Tv-ket néztem, úgy vettem TCL TV-t, hogy alapvetően kedvezőbb árat kaptam BtoB ügyfélként mint magánszemélyként. Más árat mutat ha be vagyok jelentkezve céges fiókkal mintha nem vagyok bejelentkezve. Díja pedig nincs a szolgáltatásnak. Szóval óriási piros pont ezért az Alzának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák