Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Wesder #51 üzenetére

    Csak a 40 ezres droidot 4 nap után a falhoz b@sznád legszívesebben :))

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Wesder #51 üzenetére

    Szerintem pont erről szól, hogy nem kell kétévente közepest venned ahhoz, hogy naprakész legyen a telefonod, kifizetsz egyszer egy összeget egy flagshipért, cserébe 4 évig naprakész lesz, utána meg még mindig van benne 1-2 év, tehát kijelenthető, hogy legalább 5-6 évig telefon marad.

    Ha jól értettem mire gondolsz, akkor én pont ebben a cipőben jártam eddig, mindig a középkategóriában nézelődtem (szívtam is eleget), aztán jött az az elméletem, hogy ma már tart ott a technika, hogy ha nem a legújabb középkategóriást veszem meg, hanem egy pár évvel ezelőtti flagshipet, az gördülékenyebb és jóval tartósabb lesz. Egyelőre ez az elméletem beigazolódni látszik. Az 5S-em most 1 éves, ilyenkorra már a középkategóriásaim az utóbbi időben mind használhatatlanok lettek, vagy ha nem is, akkor már tele voltak olyan bugokkal, amik miatt földhöz tudtam volna vágni. Frissítés pedig sehol. Ilyet az 5S-nél még egyáltalán nem tapasztaltam, ez már jó jel, ha így folytatja, akkor az azt jelenti, hogy kb vettem 4 évre egy telefont. (Egyébként szolgáltatónál, a független árához képest gombokért és "0km-es") Azért nem SE-t, vagy 6S-t vettem, mert ez az első iOS-es telefonom, és mivel nem tudtam, hogy tetszeni fog-e sajnáltam volna kiadni érte százezreket azért, hogy utána meg ne jöjjön be. Szerencsére viszont nekem úgy néz ki, hogy a rendszerek közül ez vált be a legjobban, így megtaláltam azt, ami nekem a legmegfelelőbb, így már legközelebb merek venni akár az aktuálishoz képest egy évvel öregebb, vagy akár az aktuális modellt is, ami ha az 5S-ből indulok ki nagyon sokáig hű társ lehet.

Új hozzászólás Aktív témák