Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz joey04 #47 üzenetére

    2 eset volt, amikor tényleg nagyon dadogós lett az új rendszerrel a készülék, az egyik a 3g a másik már nem rémlik, de ott is jött fix, direkt optimalizáció az adott készülékre. btw ekkora lassulás is már gáz egyesek szerint, de a másik oldalon meg jön a szemrehányás, hogy oké, elérhető az új ios, de x vagy y funkció nem, ez is átverés, meg ösztönzés, hogy vegyél újat stb. amikor leírod, hogy milyen hardveres követelmények kellenek az adott funkcióhoz és hogy ezért nincs benne, akkor már rávágják, hogy meg lehetne azt oldani máshogy is. igen ám, de nem véletlenül támogatja pl az adott funkciót csak az olyan iphone amiben van már segédprocesszor, mert ha esetleg az adott funkciót megkapná a segédprocesszor nélküli, eleve régebbi vassal ellátott telefon, és a gyengébb procinak kéne megbirkóznia a feladattal, akkor meg azért dadogna jobban a rendszer. Pláne ha olyan funkcióról van szó, ami háttérben folyamatosan használja a segédprocesszort. de nem, ott is egyszerűbb azt mondani, hogy lehúzás, hogy nem kapta meg x funkciót.
    Mert ez mi? Ad is valamit, meg nem is.
    Kíváncsian várom a fejleményeket. :C

    Mindenki másnak aki esetleg nem tudná: joey04 kollega fel jelentett a következő vádakkal: jó hírnév megsértése, rágalmazás és cybertalking miatt meg fogom tenni a szúkséges lépéseket. Szóval nyugodtan beszélgesetek vele, meg üzleteljetek vele. Röhejes... :)) És azóta Zolinak hív, mint ha haverok lennénk. Sztem nekem megvan adva minden adatom rendesen. Nyugodtan rám kereshetsz. Nem úgy mint neked. Egy röhejes email cím mögé bújva. A Zolizásról meg szakadj le.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák