Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz TESCO-Zsömle #12 üzenetére

    1. szerintem nem kell egyetemet végezni ahhoz hogy rájöjjek hogy mit is akart elérni vagy hogy mire akart rámutatni. Nem kell ahhoz leírnia hogy "elbasztad", sem semmi hasonlót!

    2. nem konkrétan rá gondoltam, hanem úgy általánosságban. Egyre gyakrabban látom hogy az emberek nem a cikk tartalmához szólnak hozzá, hanem a helyesírási hibákra hívják fel a figyelmet.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz TESCO-Zsömle #14 üzenetére

    Ejjjj ez már aztán nem semmi :DDD
    Nem ülünk le egy szobába név nélkül és beszélgetünk a problémáról?
    Mindketten tudjuk és persze még sokan mások hogy miért írta Ptech amit írt..
    Nem kell lemenni alfába..
    Felhívom mindenki figyelmét arra hogy a cikkíró elb*szta a cikket...csupán merő JÓINDULATBÓL...bocsi..ezen bazsalyognom kell :K

    szerk: "Rosszindulatú, negatív általánosítás"
    Mivel 10cikkből 3-5 első pár hsz-ébe benne vannak az "itt elnézted" és "ott is hibáztál"-hoz hasonló szösszenetek.

    "Ott rontottad el, hogy a válasz-ra kattintottál"
    Az egyetlen ember aki hozzászólt az ő..ha nem "válaszra" kattintok is tudja hogy neki szól..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz TESCO-Zsömle #21 üzenetére

    Miféle rosszindulat volt abban hogy "egyre több nyelvtantanár van a fórumon"?
    Csupán így nyugtáztam az észrevételemet, ami valljuk be..manapság igen gyakori.

    Mellesleg nem azon van a hangsúly hogy rossz vagy jó indulatú-e a hozzászólás.
    Hanem azzal hogy szerencsétlen cikkíró mást sem lát csak azt hogy jó vagy rosszindulatból a hibáira hívja fel a figyelmet a nagyközönség.

    Régen még divat volt megköszönni egy jól sikerült cikket, ma már nem...engem ez zavar, ahogy pl Ptechet a nyelvtani illetve fogalmazásbéli hibák.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz TESCO-Zsömle #28 üzenetére

    Igen..neki címeztem.
    Megírtam hogy "egyre több nyelvtanár van a fórumon"
    Erre ő konkrétan azt mondta hogy igénytelen vagyok..legalábbis a helyesírási/fogalmazási hibákkal kapcsolatban.

    Utána amit írtam az szintén válasz volt neki vagy neked de szerintem elég érthetően fogalmaztam hogy általánosságról beszélek.

    AZ, hogy ő mindezt személye elleni sértésnek vette az nem az én gondom.
    Leírtam hogy nem akartam őt bántani, még ha esetleg sikerült is.
    Azt is leírtam hogy engem nem az zavar hogy megjegyzik a hibákat, ami zavar hogy 1-1 jól sikerült cikknél mondjuk nem látom sose (vagy csak nagyon nagyon ritkán) hogy hu de odatetted magad vagy hasonlók.

    Ennyi a történet.
    Nem hinném hogy bármi olyat írtam volna ami neki ténylegesen lelki fájdalmat okozott volna.
    Leírta a véleményét..én is az enyémet...mi ezzel a baj?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák