Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Novver #41 üzenetére

    Kis off:

    Nekem nagyon bevált az UW 'belépő 2560x1080 75Hz IPS Freesync' de az tény, hogy van vele nyűg mert még mai napig is képesek akár AAA játékokat úgy kiadni hogy nem támogatja rendesen.
    Aztán mehet a keresgélés meg buherálás megoldásokra mint pl HEX editor 'HxD-t használok' meg a fent használt progi vagy egyéb modok használása innen onnan.

    Engem ezek nem tartanak vissza mert amúgy is szoktam piszkálni játék beállításokat/modolni tehát ennyi belefér.
    Nem játszok semmilyen multi/verseny szerű kompetitív játékot évek óta szal azokról nem tudok nyilatkozni támogatás terén.
    Játékok ahol nem nagyon lehet mit kezdeni mint pl a Dragon Ball Fighter Z meg egyéb bunyós játékok mert ott hivatalosan 16:9-re van kialakítva a játék rendszere.
    Van 1-2 amiben meg lehet oldani de nem gyakori ezeknél a játékoknál.

    Szerencsére amire nekem kellet nagyon tetszik mert sokkal jobban adja azt a beleélős hatást és single játékoknál nekem az számít. 'illetve filmet is ezen nézek, nincs TVm'
    Most így, hogy megy rendesen ezzel a fixel hát kb élvezet játszani pedig már oda vissza ismerem a játékot mert ez már a 3.-ik végigjátszásom lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák