Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    Az már gond, hogy a kritikusok értékelései ilyen gyengék. Arról árulkodik, hogy a történet, a karkaterek és a hangulat nem kiemelkedő, különben nem rónák fel ilyen keményen a kis hibákat. Elég sokat elolvastam és nem láttam olyat, hogy "annyira magával ragadó volt a történet és a karakterek személyisége, hogy teljesen elfelejtettem a játék apró hibáit". A legtöbb helyen annyit írnak, hogy ok a sztori, a társakról pedig kb. semmit.

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

  • MASSlag

    tag

    Megnéztem a theVR main story végigjátszását, 12 óra alatt végig is vitték. Arra bőven elég volt, hogy legyen egy határozott véleményem a játékról. Röviden, jobb, mint amit vártam. Bővebben, SPOLIERMENTESEN:

    Ami pozitív: A mozgás és az arc animációk egyáltalán nem zavartak, talán Dr. Suvi és a másik rövid, világos barna hajú csaj enyhén autista mimikája volt zavaróan fura. A harcrendszer tényleg fluid, nagyon tetszik a testre szabhatóság, jók az új skillek is. Ez a main story végigjátszás nagyon pörgött, élvezet volt nézni. Nagyon gyönyörű a grafika, kidolgozottak és változatosak a helyszínek. Összességében jó a szinkron, pl. BroRyder sokkal jobb, mint male Shepard (bár ez nem nagy teljesítmény). A legtöbb női arc egyáltalán nem ronda. Tetszik a design (eszközök, járművek, épületek).

    Ami negatív: Felejthetőek a társak, nagyon felszínesek. A story nagyon-nagyon sablonos BioWare, szinte egy az egyben a DA:I története sci-fiben. A felétől szinte tökéletesen megmondtam mi a maradék történet. Rengeteg a hézag és a megmagyarázatlan dolog, sok esemény mögött nem éreztem a motivációt vagy az okot. Fájóan buta és arogáns a főgonosz. Az ending a legklisésebb, de vállalható, legalább nem olyan összecsapott, mint az ME3-nak megjelenéskor (ami azért alapjában véve bátrabb volt, én anno értékeltem a próbálkozást). Vannak kisebb bugok, fura kivitelezések, néha nevetséges az arcmimika, de egyik sem tragikus. Default Sera tényleg elég fucsa lett. Nagyon könnyű ez is, mint a legtöbb mai BW játék. Rövidek és lineárisak a main plot pályái, bár ezt is már megszoktam a szériáról.

    Amiről nem tudok véleményt írni: Ugye nem láttam a mellékküldiket, mennyi van, mennyire változatosak, milyen a többi világ. Tehát úgy a maradék 80 óra. Multiplayer. Milyen DLC-k jönnek. Mivel 1080-on és tuningolt 6900K-n játszottak az optimalizálásról nem tudok sokat, de nekik nem nagyon volt framedrop.

    Alles zusammen: Nálam olyan 8/10. A fennmaradt dolgok +-1 pontot módosíthatnak rajta. Szinte kiált a játék deep stori DLC-ért, ugyan úgy, mint a DA:I (Tresspasser, The Descent). Egy érdekesebb companion DLC is jól jönne. A játék körüli szarvihar erősen fel lett fújva, bőven nem lett rossz. Összességében, olyan mint egy egyszer nézős Marvel popkorn mozi (pl. CA: Civil War). Ha lemegy az ára 10e Ft alá és jönnek hozzá komolyabb DLC-k, biztos vétel lesz. A Horizon Zero Dawn szerintem jobb játék lett. A Witcher 3 szintjétől véleményem szerint messze van, de ez nem tragédia, nekem most az az etalon AAA játék.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

  • MASSlag

    tag

    válasz MASSlag #58 üzenetére

    Fene nem ide akartam, hanem a main topiba, mindegy ide is bekerült :D

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák