Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    Nem, erről nem volt szó. Lesz ingyenes meg fizetős is. Most jönnek az első fizetősök (és arról sincs szó hogy nem lesz több ingyenes).

    Én nem értem ezt a DLC nyavajgást. Ha nem kell, nem töltöd le, veszed meg, teszed fel. Ilyen egyszerű.

  • Meglivorn

    aktív tag

    Miért lenne 80%? A játék úgy 100% ahogy a dobozban van. A többi csak adalék. Akkor lenne igazad, ha kiderülne, hogy pl. az ME3 egyik követelménye hogy meglegyen mondjuk a Kasumi kieg. mert alapvető lesz az ottani történetben. De lássuk be, ez elég valószinűtlen.

    Az igaz, hogy az adatbányászatból és egyebekből kiderült, Kasumi és a Hammerhead szerepelt az eredeti tervekben de végülis kivágták. Viszont minden játékban vannak kivágott részek. Kivágták mert nem volt rá idő, mert meggondolták magukat, mert nem tudták megoldani úgy, ahogy akarták, stb.
    Régen ezek eltűntek max pletykákat meg kibányászott bizonyítékokat lehetett róluk látni (pl. KotOR2 restoration project), a játék úgy volt ahogy volt, és nem sírták, hogy csak 80% vagy kevesebb. Most van rá esély, hogy megkapod DLCként. Miután befejezték, sikerült összehozni, vagy csak mivel opcionális, nem számít hogy nem passzol teljesen a koncepcióba de fun.

    A kivágott tartalmak DLC megjelenése olyan mint egy fullextrás "extended version" film. Az sem kötelező, de ha kell, kifizeted érte a felárat.

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz torma99 #20 üzenetére

    nektek nem hiányzik a prothean autópályás rész, ahol a mackóval jó nagy területet lehetett bejárni? Ugyanez érvényes a bolygók felszínére is.
    Nem :) De komolyan, nem.
    A skillek és a fegyverek sem hiányoznak. Nekem teljesen jó a mostani upgrade rendszer a válogatható páncél elemekkel, nem hiányomolm az Edge 1-7 pisztolyok tömegét, amiket csak omnigéllé bontottam, mert semmi más értelmük nem volt. Asztali RPGben is egyre kevésbé érdekel hogy legyen 25 alaptulajdonságom, 200 skillem és egyéb képességem, 50 féle fegyverem.
    A játékrendszer változás koncepció váltás volt, nem félkész játék. A tank valóban kimaradt, erre mondtam, hogy "nem volt idő befejezni" stb. De minden játékból vágnak ki ilyen részeket. Ismét csak a KotOR2-t tudom példának hozni, aminek kb. a harmadát dobták a kukába. Sőt filmekből és regényekből is :)

    Spectre: két oka van
    1. hivatalosan Shepard halott. Miután kiderül, hogy a halálhírét erősen eltúlozták, a spectre státusz visszaállítható. Valószinüleg ennek a ME3-ban lesz jelentősége.
    2. és ez a fontosabb: a történet nem a Citadel fennhatosága alatti területeken (Citadel-space) zajlik, hanem a Terminus rendszerekben. Ahol a spectre státusznak az ég világon semmi jelentősége sincs, a tanácsnak és az aliiancenek semmi hatalma, sőt, hivatalosan be sem tehetik a lábukat. Ezt az első részben eléggé ki is hangsúlyozták.

    És még mindig nem értem a sírást. Sok a 160 pont a ciccokért? Nem veszed meg és kész. Az ég világon semmi hátrányod nem lesz belőle (és ebben más, mint a mikrotranzakciós mmo, ahol igen). Sok a kb 900 Ft, Kasumiért? Nem veszed meg. Ahogy a Jade Empiret, a KotORt vagy épp a Fablét anno megvetted dobozzal, végigjétszottad és annyi volt (sehol új pálya, új fegyver, cucc, npc bérmi) ugyanúgy ezt is. Ennyi. Minden más csak bónusz és extra.
    (Én Kasumit megveszem. Ezeket a ruhákat nemhiszem, bár gőzöm sincs mennyi most a Bioware pont. Az eddigi DLCk meg megvannak, de egyiket se használtam soha szóval olyanmindegy.)

    [ Szerkesztve ]

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz -KP- #38 üzenetére

    Ez honnan? Bioware oldalon Kasumi ára még mindig "coming soon", fórumban sincs semmi hivatalos.
    Korábban 5$-t emlegettek, arra írtam a 900Ftot (973 Ft napi áron, áprilisig még bármi lehet :D )

Új hozzászólás Aktív témák