Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz torma99 #20 üzenetére

    nektek nem hiányzik a prothean autópályás rész, ahol a mackóval jó nagy területet lehetett bejárni? Ugyanez érvényes a bolygók felszínére is.
    Nem :) De komolyan, nem.
    A skillek és a fegyverek sem hiányoznak. Nekem teljesen jó a mostani upgrade rendszer a válogatható páncél elemekkel, nem hiányomolm az Edge 1-7 pisztolyok tömegét, amiket csak omnigéllé bontottam, mert semmi más értelmük nem volt. Asztali RPGben is egyre kevésbé érdekel hogy legyen 25 alaptulajdonságom, 200 skillem és egyéb képességem, 50 féle fegyverem.
    A játékrendszer változás koncepció váltás volt, nem félkész játék. A tank valóban kimaradt, erre mondtam, hogy "nem volt idő befejezni" stb. De minden játékból vágnak ki ilyen részeket. Ismét csak a KotOR2-t tudom példának hozni, aminek kb. a harmadát dobták a kukába. Sőt filmekből és regényekből is :)

    Spectre: két oka van
    1. hivatalosan Shepard halott. Miután kiderül, hogy a halálhírét erősen eltúlozták, a spectre státusz visszaállítható. Valószinüleg ennek a ME3-ban lesz jelentősége.
    2. és ez a fontosabb: a történet nem a Citadel fennhatosága alatti területeken (Citadel-space) zajlik, hanem a Terminus rendszerekben. Ahol a spectre státusznak az ég világon semmi jelentősége sincs, a tanácsnak és az aliiancenek semmi hatalma, sőt, hivatalosan be sem tehetik a lábukat. Ezt az első részben eléggé ki is hangsúlyozták.

    És még mindig nem értem a sírást. Sok a 160 pont a ciccokért? Nem veszed meg és kész. Az ég világon semmi hátrányod nem lesz belőle (és ebben más, mint a mikrotranzakciós mmo, ahol igen). Sok a kb 900 Ft, Kasumiért? Nem veszed meg. Ahogy a Jade Empiret, a KotORt vagy épp a Fablét anno megvetted dobozzal, végigjétszottad és annyi volt (sehol új pálya, új fegyver, cucc, npc bérmi) ugyanúgy ezt is. Ennyi. Minden más csak bónusz és extra.
    (Én Kasumit megveszem. Ezeket a ruhákat nemhiszem, bár gőzöm sincs mennyi most a Bioware pont. Az eddigi DLCk meg megvannak, de egyiket se használtam soha szóval olyanmindegy.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák