Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz #04824576 #356 üzenetére

    "Csak nem igazán sikerül nekik."
    Na, hát éppen ezért írtam bele, hogy "igyekszik"! :K A törekvés megvan, de azt be kell látni, hogy sok (átlag) felhasználó ma már azon a szinten van, ahol elkezdené a saját keze alá igazítani platformot és nem szeretné ugyanazt látni, ugyanúgy használni feltétlenül, amit 100 milliók is.

    "Nem én értek rajta valamit. Élő csempének hívják azt a csempét, ami nem statikus információt jelenít meg magán. A legjobb példa erre pl. egy időjárás csempe, ami pl. az aktuális hőmérsékletet magán a csempén jeleníti meg. Aztán ha rá kattintasz, megnyitja az egész appot. Kicsit olyan ez, mint régen a desktop widgetek."
    OK, így már értem. Na látod ez egyébként eszembe sem jutott, hogy így nevezik. Valamiért egyszerűen nem ragadt be a fejembe a magyar neve. Időjárás, naptár, e-mail és hírcsempéket is használok. Az is tetszik. Bünti? :P

    @CPT.Pirk #355
    Na látod ez egy klasszik olyan dolog, amibe bele sem szeretnék talán folyni. Egyrészt nem igazán vagyok tudora (ma már) a Linuxoknak (bár nagyon kedvelem az alapvető filozófiáját), másrészt meg ha így van, hát akkor ki vagyok én, hogy merjem (!) kritizálni mások kedvenc op.rendszerét?! ;) ...és akkor megint: lásd aláírásom. Örök vita. Senkinek sem lesz igaza és mindig tartani fog. Melyik a jobb op.rendszer. Kb. 20 éve meguntam. Nagyjából minden nagyobb felhasználóbázissal rendelkező op.rendszert használtam és mindnek megvolt a maga baja, nyűgje, hátránya éppúgy, mint előnye. Persze nyilván a konzumer szegmensre és felhasználásra gondolok.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák