Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hopkins95 #116 üzenetére

    Oszinten? Teljes mertekben ertheto. ~Harom eve konzolozok, mai napig nem tudok tizedolyan jol se loni kontrollerrel, mint PC-n akar egy fostalicska tesco-s egerrel. Persze kozben lattam par kollegat, hogy jatszik kontrollerrel, szerintem akkor is elpicsaznanak, ha en mehetnek egerrel, ok meg maradnanak kontrolleren, szoval igazabol az van, hogy en vagyok bena, de akkor is. :DDD
    Ennek ellenere, hiaba van relative eros PC-m, arra nem vagyok hajlando jatekot telepiteni, mert ismerem magam, onnantol azon a PC-n munka nem lenne. :B

    Tegyuk hozza, ujabban nem is nagyon van olyan fps, ami annyira gyors lenne, hogy ha ertekelhetoen tudsz jatszani kontrollerrel, ne tudnad elvezni. Hol van mar a jo oreg q3/ut era, amikor tenyleg akkora porges volt, hogy azt csak egy nagyon jol beallitott egerrel tudtad jatszani, kulonben max golyofogo voltal.
    Mit nem adnek egy jo kis CTF-ert ezek helyett a hulye BR jatekok helyett...

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák