Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Shing #85 üzenetére

    Bírom, hogy csak pécéből van előző, konzolbol nem lehet, azt nulláról kell, újonnan ;)

    (amugy kár, hogy nem hallgatott rád a sandym, meghalt a "gen közepén", nem tolta ki ... de mindegy is, mert sok játékban már nem tudta a pécés "extrát", azaz a fix60 fps-t... a skylakem se fogja kihúzni sokáig, tippre a nextgen alatt 2x is kell gépre költenem :( )

    ---

    one-ra 170ezret költöttem a generáció alatt (one->s->x), amiből lejönne az X eladási ára - ha most eladnám
    ps4-re 140ezret költöttem (ps4->hdmi baj->pro), amiből lejönne a pro ára - ha most eladnám
    pécé nagyon drága volt a sandy halála után... össze se tudom számolni, csak a 1080ti volt 230k (amiből 70k-t kivettem szerencsére és azóta 1080 van), cpu-alaplap 100, ram 50-60 (24gb), ssd-re is többször költöttem, de a ház is cserélve lett a táp után, stb stb stb

    ami konzolon kemény, az a livegold/psn+, ha multizni akarsz... 7 év alatt simán 90k/gép
    day1 játszás konzolon olcsóbb (lemezes->eladod, digit->hómolva osztod az árát ketté), később pécén általában jobbak az akciók + humblibundli/stb...

    szerintem mindenki igénszintjénél más jön ki nyerőnek :)
    nekem pl pécére nincs nagy kedvem már vagyonokat költeni... irreálisak lettek a cpu/gpu árak (250-300at kéne beletolni egy újba, ha csak a mobo+cpu+gpu-t nézem... bízom benne, h konzollal ez kijöhet 200 alá, de hogy melyiket venném? eddig az xbox adta magát, most is ígéretes a csomag, de a pées exkluzívjai (ha lesznek még ... lásd Horizon ZD) jobban tetszenek, viszont a sony egy csődtömeg szoftverügyileg - tákoltgányolt bw compat lesz maximum, a psn/store egy vicc az ms által adottakhoz képest, a gt már csak esport..... )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák