Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz L3zl13 #15 üzenetére

    Én rühellem hogy olyan sütik követnek amikre sose iratkoztam fel, a facbúk lájkgomb az oldalakon anonim profilt alakít ki akkor is, ha nem regisztráltál fiókot, okoseszközt nem tudsz venni anélkül hogy valakinek ne telefonálna haza (nem, a házi rootolás és aosp telepítés nem bolti megoldás ráadásul garivesztéssel jár, almát vegyél ios nélkül, a windóz legalább meghalt) és a szolgáltató vígan tárolja hogy az én IP-mről este milyen felnőtt oldalakat látogattak az én és a nemzetbiztonság érdekében.
    Most viszont nálam betelt a pohár mert hiába másik böngészőből kerestem privát munkamenetben valamire, a facbúk ugyanúgy felajánlotta reklámban másnap amit kerestem.

    Nem akarok webkettős, mindenhol videóreklámos, sávszélzabáló szart Zinternet néven. Inkább menjen a nas otthon de p2p fórumokon ugyanúgy ki lehet beszélni mindent, hasonló csevegőalkalmazások is vannak, levelezésről nem is beszélve. Akinek meg nem tetszik az irány, arra azonnal ráhúzzák az alufóliasapkát (pedig sajnos az utóbbi években nekik lett igazuk).

    Nem szeretem a faszbúkot, viszont pár év alatt megkerülhetetlen lett. Ha nem tetszenek a felhasználási feltételek, akkor nincs alternatíva.
    Ráadásul egy rakás trágya a reklámszolgáltatásuk, amikor 18+, informatika iránt érdeklődőket adtam meg célközönségnek, akkor egy adag 10 éves takonynak szórta ki a drága reklámjaimat, illetve valahova Thaiföldre is jutott belőle, azóta megnőtt az ország?

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák