Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    A megfogalmazott kritériumok alapján szerintem túl hosszú az a lista. Talán 2-3 ország lehetne rajta. A felsorolt országok feléhez képest még mi is egy mintademokráciában élünk.

    Utánam a kondenzcsik!

  • Nowhereman

    őstag

    válasz dabadab #42 üzenetére

    Nincsenek illúzióim kis hazánkkal kapcsolatban. De azt feltételezni, hogy Gyurcsány egy szikrányival is etikusabb lenne? Vagy akár az unió többsége? Vagy egyáltalán ez a lehallgatás nem sztenderd mai világunkban? A frontvonal már régen arról szól, hogy a kisemberek mennyire kell befognia a pofáját, ha nem éppen egyezik a hatalommal a véleménye. A politikai ellenfél és a sajtó szinte sose volt mentes a megfigyeléstől.
    Sorolgatni meg felesleges. Ilyenkor Jeffrey Epstein öngyilkosságát is megmagyarázzák...

    Utánam a kondenzcsik!

  • Nowhereman

    őstag

    válasz Atti777 #48 üzenetére

    Felvilágosítalak. Mindenki megfigyel mindenkit ahogy tud. Franciaországban már arra is volt példa, hogy egy állami cég vezetője poloskáztatott körbe egy minisztert.
    Ha már szg. fórumon vagyunk: Kaspersky. Annak is azért ugrottak neki nyugaton, mert levakarta a "jogállamok" egy részében kormányzatilag feltelepített kémprogramokat.

    Utánam a kondenzcsik!

  • Nowhereman

    őstag

    válasz Dare2Live #55 üzenetére

    A történet majd harminc éves, a magyar sajtó nem foglalkozott vele, a franciát meg én is csak alkalmanként olvastam. Úgyhogy, ha nem haragudtok, nem tudom a történet végét, a nevekre sem emlékszem már, de annyi tény, hogy nem úgy kezelték, mintha nagyon jó lenne minden. A konfliktus az ipari miniszter és a trösztfőnök közt abból indult, hogy a tröszt nem hozta az eredményeket. A cég igazgatója szerint egy adag állami tőkeinjekcióra lett volna szükség, a miniszter szerint egy új igazgatóra. Innét kezdve magyarázzam?

    Kaspersky: Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy a komolyabb vírusirtóknál van olyasmi, hogy "gyanús fájlok" elküldése? Nos nekik mentek az ilyen dolgok újságíróktól, politikusoktól (szándékosan mellőztem az "ellenzéki" használatát, egyrészt mert kormánypárti politikusok is voltak köztük - a politikai túlélés szabálya, hogy tartsd a szemedet a barátaidon is, másrészt a valódi ellenzék - tehát akiknek a hatalomra kerülésével a kormányzati irányvonal is változna, nem csak a miniszterek személye, azok a "szélsőséges" jelzőt használják, és egy szikrányival sem kisebb hisztivel kezelik, mint ahogy itt a két oldal osztja egymást. mondhatni a "szalonképes" politikai paletta a több pártjával is egyszínűbb, mint amennyire a náci párt volt a hosszú kések éjszakája előtt)
    Röviden, a vírusirtó lebuktatta a kémprogramot. Nos a német (és még néhány hasonló "mintademokrácia") kormány nem mehetett oda hogy tegyétek már a fehér-listára a kémprogramunkat, másrészt kínos lenne, hogy ha az elküldött fájl valami szigórúanbizalmas.pdf lenne. Úgyhogy kiátkozták a ruszki vírusirtót, mint kémprogramot, és maradhattak a fehér-listázható befolyási övezeten belüliek. A wikit meg hagyjuk, sok helyen orbitálisan pontatlan, ahol mehet a propaganda, ott egyenesen a kurucinfo.hu nívóján képes mozogni.

    Hogy milyen pontos az emberek informálgatása csak egy példa:
    [link] (ne ijedj meg a hosszától, épp eszű ember úgy sem képes néhány percnél tovább nézni)
    Csak úgy azért ezt tettem fel, mert nálunk azért oltottak azzal a "tömeggyilkos" orosz vakcinával, és valahogy nem a videóban propagált eredménnyel. Tedd fel magadnak, hogy ez most USA-pfizer relációban tennéd fel a tyjúbra, mire számíthatnál. Természetesen az "emberünknek" van fenn hasonló nívójú felvilágosító videója Ovi bácsiról is.

    Utánam a kondenzcsik!

  • Nowhereman

    őstag

    válasz dabadab #65 üzenetére

    Azt, hogy renden van-e, érdektelen.
    Ami lényeges:
    Amióta emberi politikai csoportok vannak, mind információt gyűjtött, kémkedett a másik után, sőt a csoporton belül egymás után is. Mert az információ hatalom.
    Minden politikai csoportosulás magát a jó, az ellenfeleit a gonosz megtestesülésének tünteti fel.
    A propaganda lényegtelen, hogy igaz-e, csak az kell, hogy jó sokat hangoztatva megegyék az emberek.
    Ez ötezer éve szabály, csak a kémkedéshez csinos rabszolganők helyett mostanság kémprogramokat küldözgetnek az érintettek.
    És innét kezdve a természetet nézheted a valós kíméletlen valójában, vagy egy vegán-guru szemszögéből.

    [ Szerkesztve ]

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák