Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti777

    senior tag

    válasz Nowhereman #47 üzenetére

    Terelsz, és nem kérdésre válaszolsz :(

    Az meg egyáltalán nem normális és elfogadható, hogy titkosszolgálati eszközökkel figyelnek meg a kormány számára kellemetlen személyeket.
    De nyisd fel a szemünket, leplezd le a sötét üzelmeket, de ne csak általánosságban maszatolva, hanem konkrétumokkal

    Путин, иди нахуй!

  • dabadab

    titán

    válasz Nowhereman #47 üzenetére

    De azt feltételezni, hogy Gyurcsány egy szikrányival is etikusabb lenne?

    Nem kell feltételezni, tudjuk, hogy milyen volt. És hát nem szikrányival.

    Vagy akár az unió többsége?

    Igen.

    Vagy egyáltalán ez a lehallgatás nem sztenderd mai világunkban?

    A nyíltan pártpolitikai célokra használt lehallgatás jogállamokban? Nem az.

    DRM is theft

  • hallador

    addikt

    válasz Nowhereman #47 üzenetére

    Nem tudom szerinted bármilyen értelmese emberi viselkedés szinten elfogadható érv egy értelmes ember számára, hogy ha egy valaki csinál valamit, akkor ahhoz mérten azt a másik is megcsinálhatja?
    Ez tipikusan olyan érvelés ami a legbutább, műveletlenebb, és legostobább rétegegeket meg lehet vezetni.

    Mi köze van annak a kommunista szovjet módszerek alkalmazásához, hogy gyurcsány sem volt jobb?

    Értem ezt a logikát, de nem szeretem ha hülyének nézel. Van az a réteg akit hülyének lehet nézni, nézd Erdélyben Orbán világsztár, ez sokmindent elmond. Ezek szerint akkor ebből le kellene vonnom az Erdélyben élő emberekről bármilyen következtetést? Mert amit írtál ezzel pontosan ezt mondtad, csak más témában.

    Gyurcsányozni így 12 év után meg legalább akkora hülyeség, mint ha azt mondanám, hogy Viktor megmentette a magyarokat a migránsoktól, a koronavírustól, ja és még Erdélyben is sikerólt templomokat építeni. OK? Akkor most mit kellene mondanom, hogy engem senki nem kérdezett, meg, hogy szerintem jó ötlet-e? Meg a másik 5 - 6000 000 magyar embert sem, pedig sztem ez legalább annyira nagy volumenű probléma, hogy helyettem eldöntik, hogy én hogy éljek a saját hazámban, csak azért mert van egy réteg, akik szerinte nyugodtan van joga ahhoz, hogy 0 adó befizetésével több jöga van a saját hazámban, mint amúgy nekem. Arról meg nem beszélve, hogy ha felvetem a témát, akkor én uszítok, mi közben a szavazati jog, és az állampolgárság, az pont annyi jogot ad nekem elmondani a véleményem erről is, mint ahogy ő szavazhat!

    Nem tudom érted-e, hogy mi a probléma azzal, hogy most is gyurcsányozol, meg nyomod a kormány propagandát?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák