Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny Cage

    addikt

    "mivel az alapjáték egész jó ütemben fogy"

    nem tudom ezt honnan veszitek, még az is kétséges, hogy az 1 millió példányt elérik, egy multiplatform játéktól ez harmat gyenge, a fejlesztési költségeket pedig egész biztos, hogy nem fogja visszahozni... Mafia 3-ról mostanában ne nagyon álmodozzatok (már aki még álmodozik róla ezután).

    "olyan eddig nem hozzáférhető helyekre is ellátogathatunk majd, mint például a kupleráj..."

    emlékeztek a chapter 7-re? én asszittem lehidalok, hogy 2010-ben egy játék ezt megcsinálja velem: jól felspanolnak a haverjaim, hogy itt most hatalmas kurvázás lesz, még titkolóznak is az elején, na mondom végre valami érdekes is történik a játékban... a végén biztos lövöldözésbe torkollik a hepajkodás... vagy valami, valami biztos történni fog... de ez volt az a pillanat, amikor végérvényesen rádöbbentem, hogy hamis illúzióim voltak ezzel a játékkal kapcsolatban: képes a program levetíteni egy cutscene animációt, amint bent ülünk a bárban (Vito szokás szerint úgy viselkedik, mint egy anti-szociális aggastyán) és akkor kapjuk vissza az irányítást, amikor kijöttünk a bárból, hogy ugyanazt csinálhassuk, mielőtt bementünk: vezethetünk. hurrá! erre vártam egész idő alatt!... várjunk csak! az egész játékban szinte csak vezettem... itt valami nem stimmel

    6 évig készült ez a játék... és még egy kupleráj se fért bele??? meg miről is szólt az egész chapter? gyakorlatilag semmiről?... epic fail

Új hozzászólás Aktív témák