Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    DlC-ből nem lehet fenn tartani egy játékot, csak a sok hülye megveszi és akkor látják hogy veszik ezt, az emberek saját maguknak köszönhetik, most szépen úgy mint boxon majd pc-n is minden faszomért pénzt kérnek el, mondjuk felőlem kérhetnek mert én egy ft-al nem támogatom az ilyen jelentéktelen dolgokat. Biztos vannak értelmes dlc-k is csakhogy azoknak alapból a játékhoz kellene tartoznia, rengeteg TELJES játék kerül ennyibe. Ide is átterjed ez a dlc-s bullshit. A játékokat kéne rendesen kidolgozni, de nagyon úgy tűnik hogy az emberek vevők ezekre, ami persze a játék minőségének rovására megy. Aki ezekért fizet orba szájba annak sok esze nem lehet max pénze. Ha jobban belegondol az ember tök felesleges fizetni értük, az alap játékkal is elvagy simán, így részletekbe meg nekem nem kell köszönöm, addigra mire kijön hozzá minden dlc már rég más játékok lesznek a favoritok. Úgy állítjk be mintha szükséges lenne ez neked, mw2-be is megszűnt a moddolhatóság azaz saját készítésű mapok megszünése, így mit csináltak steames lett és pénzért adnak el mapokat. Steam-et szeretem de a mafia 2 is csak azért lett steam only hogy legyen honnan elkérni pénzt a dlc-ért, sokkal költségesebb lett volna mind1ik dlc-nek külön dobozt legyártani nah a dvd-k amik benne vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák