Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Kellene egy kis segítség, mert egyszerűen nem találom a megoldást. Leszedtem a játékot, majd az általam megfelelőnek gondolt beállításokkal elindítottam, és egyszerűen nem tudok 60 fps-nél többet kihozni a játékból úgy, hogy gyakorlatilag csak malmozik a VGA(RTX 2070), és malmozik a proci is.(i7 9700) A monitor egy WQHD-s felbontású, G-Synces, 144 Hz-es cucc, és az Nvidia Vezérlőpultban természetesen engedélyezve a G-Sync, ablakos, és teljes képernyőn is.

    Ezen a képen is látszik, hogy még a VGA ventijei se indultak el, annyira nincs kihasználva, de a 60 fps-t az istennek se lépi túl. A játékban a V-Sync opciót is próbáltam off, és on állásban is, de nem jutok egyről kettőre.
    A profilomban látható cuccokal, ennek a játéknak minimum 100-120 fps között kellene hasítania az én beállításaimmal, és nem 60 fps-el xarakodni.
    Szerintem valami beállítási probléma lehet a háttérben, de egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a gond, ezért megköszönném a segítséget.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák