Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rübe

    csendes tag

    válasz Zyelor #48 üzenetére

    Az autó irányításával sajnos egyet kell értenem, a mafia 2-ben a szimulátor mód durvább mint az nfs shift-ben pedig ott se volt gyenge....Én megkérdeztem egyik ismerősöm ő játszott-e már vele, azt mondta nem az "ő stílusa". Tehát van akinek bejön van akinek nem, és ez így is van rendjén. Mafia első része ha jól emlékszem, nem volt olyan borzalmasan hosszú, de nagyon élvezetes volt, maga a "lélegző" világ simán beszippantja az embert... Elég csak az autóversenyzős küldire gondolni, ahogy olvastam minden játékost megfogott az az a küldetés. Grafika khm, hát szerintem nem a játék grafikája a legfontosabb, hanem a játékélmény, mit okoz neked a játszás, crysis az én szememben semmit se ér, kb jobban elvagyok egy ultima 6 online-al, ami 2D-s és dos szintű grafja van :D.

  • Ant@

    senior tag

    válasz Zyelor #48 üzenetére

    Erre csak annyit ,hogy van 60 órás szar meg fél órás jó játék. Nálam a minőség élvez elsőbbséget a mennyiséggel szemben. Nyilván aki a GTA-n ( 3. résztől felfelé ) szocializálodott az ahhoz fogja mérni. Aki meg végig tolta a Mafia 1-t az velem ért egyet. GTA-hoz azért nem jó hasonlítani mert ott egy szociopata ámokfutó a főszerplő aki egy bugylibicskával kiírtja a varosi rendőrséget 5 perc alatt, a mafia főszereplője pedig csak egy sima egyéni vállalkozó. Persze itt is lehet civilekre lövöldözni, de ez a játék nem erről szól. Itt érdekel ,a történet folytatása ezért játszod végig nem az achivmentek miatt nyomod le ugyanazt a küldetést 50.-szere lila fejjel anyázva. A Mafia hangulata nem hasonlítható a GTA-hoz.

  • megint én

    őstag

    válasz Zyelor #48 üzenetére

    Majdnem teljesen egyet értek veled!

    Emberek a beharangozáshoz képest szinte egy vödör kaka...
    Nem tudom valamiért Minden max, kivéve a PhysX az medium. De nagyon messze van a várttól a grafika. Nem egy Bfbc2... És akárki akármit mond Ezt a gamét a GTAhoz KELL hasonlítani. Nem is a Simshez vazze -_-' ...

    Az ami leg elsőre szembeötlik, hogy 16xos élsimítás mellett is csúnya barázdák vannak sok helyen. A kocsik meg túl gyorsan gyorsulnak. A korabeli kocsik NEM gyorsulnak 3 sec alatt 80ra! És ha berakod szimulátor szerűre semmi sem változik azt leszámítva, hogy jobban csúszik, és egy kanyarból kijőve gázt nyomsz akkor pördül. A sztori talán jó lesz de nem kompenzálja ezeket az elefánt hibákat.
    És engem is zavar, hogy nem próbálhatom fül a ruhát.

Új hozzászólás Aktív témák