Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz SenorGrande #34 üzenetére

    Az első része itt figyel még mindig... :C 2x tuti végigtoltam, de lehet elkezdem harmadszorra is, a második rész előtt, mert az eddigi legjobb játék volt amit PC-n toltam.
    Remélem nem qúrják el a második részt, és nem "nVidia only" lesz. :U Nem hiszem hogy megteheti a 2K Games a válságban, mert már más világ van mint pár évvel ezelőtt. Nekik az az érdekük, hogy minnél többen vegyék, mert abból lesz a bevételük nagy része, nem pedig az nV-től kapott "aprópénzből". Ha mégis megteszik és kaki lesz ATI kártyákon, letöltöm, végigtolom 4870 X2-vel, majd F8... Ha pedig jó lesz, és optimalizált, meg fogom venni, és hogy teljes legyen a sorozat, beszerzem mellé az első részt is.
    Így láttatlanban azt mondom mindenki így gondolkodik ahgy én. Sokat nyerhet a 2K Games, ill. sokat is bukhat. Ezért nem hiszem, hogy meg merik lépni hogy csak nV-re fognak optimalizálni. Itt a Metro 2033 példának. A játékosok nagy része ATI-s, mivel a 4xxx széria óta az nV nem találja a fogást. Az a pár Fermi tulaj akik "arany áron" vették a kártyájukat, nem oszt vagy szoroz a játék eladások aspektusából. Tehát ha nV-re lesz optimalizálva, akkor a nagy többség, 4xxx, 5xxx tulajok már csak azért se fogják megvenni, ami nagy blama lesz bevétel szempontból a 2K Games-nek.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák