Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz madgie #234 üzenetére

    Neee misztifikáljuk túl. Aki macpro-ra gyúr az vagy egy célszoftver miatt vagy (ami a jellemzőbb) külföldi piacra vagy azzal kooperálva melózik és mivel ott mac van a stúdióban csak úgy jut valamire ha neki is az van.
    Ez a mekes történet a tipikus példája annak, hogy a szolgáltatásért fizetsz, amit a hardver+szoftver képez és felesleges leakadni a nyers erőn. Hiába konvertálsz le ki tudja milyen felbontásról HD-ba i7-en, ha a konvertáló program 25%-ra terheli a CPU-t, mert szarik futni a többi magon.
    El lehet melózgatni sima PC-n is, csak nagyon nehéz rátalálni a jó szoftverekre, mert rengeteg a szar és most mégis ki a franc fejlesztene, reklámozna rengeteg pénzt beleölve, ha a stúdiók élből mac-et vesznek, mert a kiépítő cégek rádumálják őket? Tök egyértelmű, hogy egy külföldi stúdiót nyúlok le és honosítom, építem ki itthon ugyanazt ahelyett, hogy magamat copatom és elkezdek különcködni.
    "Ha minőséget akarsz VGA-ban, akkor NVIDIA" ezt is hogy le tudják savazni itt a PH-n.
    De ha az AMD VGA-i még mindig ott tartanak, hogy külön a második asztalnak nem tudom beállítani a felbontását arra amire akarom a macpro-n, akkor szvsz egy szar. El lehet mondani, hogy de egyébként milyen erős, meg milyen keveset fogyaszt bla-bla-bla akkor is szar, hát nem tudok egy előadást kivetíteni normálisan? Nevetséges. Őszíntén szólva elképzelésem sincs, hogy egy cég miért járatja így le magát. Annyira nehéz normálisan megírni azt a driver-t? Mi abban olyan nehéz, hogy az összes VGA által támogatott felbontást kilistázom? Ha magamnak vettem volna macpro-t kb. az összes létező fórumot telehánynám dühömben azzal, hogy az AMD egy fos, pedig nem az. Semmivel se jobb az NV, ahogy a macpro se olyan nagy dobás. A szoftveres oldalról beszélgetünk valójában és a hardvert minősítgetjük. Valahol tök szánalmas, de az ember már csak ilyen (én is).

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák