Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Steven #26 üzenetére

    Értem, tehát akkor akinek tetszik a játék az biztosan igénytelen, legalábbis biztosan nem olyan igényes, mint te (vagy ti). Továbbá, mivel neked nem tetszik ezért a játék csakis hypeolt szar lehet. Jól értem? :U Szerintem ezzel nem is lehet nagyon vitatkozni, meg nem is kell.

    Vagy lehet csak az a baj, hogy eltévesztettétek a kategóriát, de nagyon. Ez egy 3rd person shooter, nem MMO, főleg nem egy 12 éve a piacon lévő MMO. (Wowba szerintem ne menjünk bele (nem én hoztam fel, hiszen eleve rossz példa), hogy miről szól, mert azt is el lehet intézni kb 3 szóval a mai napig, annak ellenére, hogy az elmúlt ~ 3-4 évben egyre inkább a casual réteg felé megy el).

    Aron1988: Nem az a baj, hogy nem tetszik, hanem az, hogy maga az indoklás hibás, amit erőltettek. Gyakorlatilag felhozzátok egy alma hátrányának, hogy nem körte íze van, pedig mindkettő gyümölcs.

    Focit, F1-et én sem nézek, WD is kimaradt, önmagában ettől még senkinek nem ér kevesebbet vagy többet a véleménye. Sőt, a Division-t sem veszem meg egyből, lévén a DZ résszel kapcsolatban van némi fenntartásom, így megvárom, hogy mi lesz vele.

    FullGas: Persze, ezzel sincs gond. Van akinek nem jönnek be a shooterek, vagy maga a játékmechanika, vagy a kivitelezés. Ez is rendben van és tiszta is. Nekem még mindig a körte-alma dologgal van problémám.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák