Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz dagonya #384 üzenetére

    Értem, hogy csodálatos a driveres támogatás MS oldalon, de mi van akkor, ha hibás frissítést adnak ki és könyörtelenül felrakja az update?

    Volt egy ThinkPad T400-am, ami full Intel cucc. A 1809-es W10 még ment rajta, meg az összes előző verziója, aztán jött egy frissítés és utána bootloopban ragadt. Visszahozta a tulaj hozzám, hogy csináljak vele valamit... Újraraktam, tölti le a frissítéseket, újraindul aztán bootloop, fasza mondom...
    Aztán újraraktam megint, net nélkül. Így fasza, működik. Adok neki netet, próbálom megkeresni a problémás frissítést úgy, hogy egyenként engedem felrakni őket. Végül meglett, de mire mentem vele? El lehet halasztani a telepítést 7 nappal, letiltani nem lehet... Leszedtem az MS saját tool-ját, amivel lehet konfigurálni, hogy milyen frissítés mehet fel. Na letiltani ezt a frissítést azzal sem lehetett... Ergó a gép innentől kezdve nem W10 kompatibilis. :W

    Egy megoldás volt, az LTSC W10 telepítése, azon nincs ez a problémás frissítés, csak hát az meg legálisan nem megoldható magánember számára, mert csak...

    Nem tett jót a Windows fejlesztésének, hogy megszüntették a korábban létező, 3 elkülönülő tesztelő részleget, most van egy, csökkentett létszámmal... Nem is véletlen, hogy letettek a féléves kiadási tempóról. Van az a korábbi MS alkalmazott Barnacules arc a youtube-on, az jól elmagyarázza mi a szitu.

    FlashLed: jah, szoktak ilyenek lenni, hogy ez a jó Windows mert az előző folyton összeomlott de ez betonstabil. Jajj hány ilyet olvastam már Windows vs. Windows vitákban.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák