Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz arnyekxxx #246 üzenetére

    Nem feltétlen "régen minden jobb volt".
    Én szerettem a 8.1-et. Végre nézhettem a háttérképem, mert nem volt telerakva parancsikonokkal az asztal, hanem a nagyképernyős start menüben volt. Oké, a csempe-dizájn béna, az igaz. De maga az ötlet szvsz hasznos volt.
    Nekem nagyon tetszett az is, hogy jobb klikkeltem a start gombra, és felhozta a vezérlőpultot, eszközkezelőt, parancssort. Ebből ugye a vezérlőpult már nincs....
    Ha nem lenne limitált, meg ennyire átszervezett a gépház, akkor nem lenne vele gond. Csak senki egy normális okot nem mondott nekem, hogy miért lenne ez a gépház megoldás jobb, mint a vezérlőpult volt.
    De pl többször próbáltam, a 10 nem képes kezelni a laptop(4210u, 840m, 8gb ram) ODD bay-ben fekvő HDD-jét sem. Film-zenehalgatás alatt leparkolta a fejet, mert.....mert csak.
    Próbáltam mindennel állítgatni, akkor is parkolta.
    8.1 azóta is atomstabil rajta. Semmilyen frissítés nem vágta galyra soha.
    Ugyan ez, amíg asztalin használtam 8.1-et. Se driver issue, se anomáliák.
    A 10-es egy játék indításakor feltekeri a CPU-t 100%ra, és pl a hang szaggat discord alól.
    Vannak még apróságok, pl miért kell a telepítéskor a csúszkákat egyesével felkínálni? miért nem tudoma 10 opciót egyszerre "nem" re rakni?

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák