Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    Drukkolok, és sok sikert a tervekhez! :B.

    Ismerős sorok, hasonlót átéltem, bár más volt a kiváltó ok, erős depresszió, folyamatos csalódások, szülők, nulla életkedv, nem tudtam elfogadni magam (Nem gyógyszereztem magam sosem, nem akartam függővé válni), olyan szintre süllyedtem, hogy reggel konkrétan nem tudtam kikelni az ágyból már 10-11 órákat aludtam, semmihez nem volt kedvem... Pénzhajhászát se vonzott mert, ment a szekér ezerrel előtte, 7 számjegy volt a számlán pozitívban. Állandó céges dolgok, ügyet intézek, 20x csörög a telefonom, hogy hol vagyok, beérek-e ma meetingre, stb, stb. (EV-s voltam). Majd haza küldtek HomeOffice-olni, ami olaj volt a tűzre, időérzék megszűnt, és már nagyon lent voltam a gödörben... Mind fejben mind fizikailag. Majd egy jó 2 hetes magammal veszekedés után (fejben), felálltam, megírtam a szerződés bontást, a céges holmikat összepakoltam, bementem, és odaadtam. Innentől minden jót kívánok én mentem és meg is szüntettem a vállalkozást. Utána elmentem ünnepelni, pár baráttal, túrázni, nyaralni. Kaptam egy olyan lehetőséget, hogy az életkörülményeimből nem kellet leadnom, új hobbit választottam, és "boldogan" tudok reggel 3 óra alvás után kipattanni és menni dolgozni, szép lassan a depresszió, szorongás, megfelelési kényszer (Mind magam fele mind másik fele, féltem hibázni is már az utolsó hónapokban) is elmúlt. Nem gondolunk bele, de a napi közeg nagyon nagyon sokat számít, milyen emberek vesznek körül és, hogy hogyan állnak hozzánk :R .

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák