Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Tetszett ez a rész, hangulatban visszataláltak a LiS1-hez, de persze azt a szintet megugorni ők sem tudták - bár talán nem is lehet. :N

    A LARP meg tényleg fasza volt, csak túl könnyű. Kicsit nehezebbre számítottam, de úgy lenyomtam a végén, hogy meg se tudott igazán mukkanni az ellen. :)

    A Steph-es DLC-t érdemes lenne még belevenni a leírásba, sokat ad hozzá a történethez meg a karakterekhez és kapcsolódik a LiS 1 végén választott döntésünkhöz is.

    Oh és betenném mxmtoon játékbeli videóját is, ő adja Alex énekhangját: [link]

    A 10 órát egy picit kevésnek tartom az alapjáték befejezésére. Inkább 11-12 óra kell hozzá. A Steph-es DLC meg még kb. 4 órát hozzátesz.

    *A LiS2 amúgy nem volt rossz. Igaz a Mexikói bevándorló téma nekünk elég távoli, Daniel viszont pont olyan, mint amilyenek mi is voltunk abban az életkorba... Egy végigjátszást megért. Ami totál BS volt benne, az az EP5-ben amit a LiS 1 befejezése kapcsán mond az egyik karakter. Totális fasság, szerencsére a True Colors tudomást se vesz róla ezen a téren.

    GodGamer5: miért? a LiS 1 is érdemben csak a 2. EP végén indul be, addig csak ismerkedés van. Ha az nem volt neked unalmas, akkor itt miért iszonyatosan unalmas a játék?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák