Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helltak

    őstag

    válasz V@ns #1862 üzenetére

    Így offban szerintem senkit nem fog zavarni:)

    Nálam úgymond fő telefon, csak Amoled kijelzős lehet, mert nekem bántja a szemem, ha a fekete, nem fekete.

    Kijelzőben ezáltal az Lg a nyerő, az a fő telefonom. Viszont, IPS-hez képest, baromi jók a színei a Honornak, kontraszt arány is remek.

    Rendszer/kezelőfelület; ez abszolút relatív, kinek melyik tetszik, nekem mindkettő bejön, sebességben talán picit pörgősebb a Honor, de ezt majd akkor lehet érdemben tesztelni, ha a V30 is megkapja az Oreót..
    Az arcfelismerés jobb és gyorsabb a Honorban, nekem az előlapi ujjlenyomat olvasó jobban kézre áll.

    Kamera:
    Automata módban, Lg a jobb, picit mondjuk túlszaturáltak a képek, de nem annyira, mint régen a Samsungnál. A Honor színei abszolút természetesek, színhűek, viszont részletgazdagságban egyértelműen az Lg a nyerő.
    Ezt a Honor viszont, ellensúlyozza a remek kamera módokkal.
    Ami hiányzik belőle és hátrányt tud jelenteni már gyengébb fényviszonyok között, az OIS nem léte. Ez főleg videóknál jön ki, itt tehát vita nélkül, az Lg a jobb.

    Üzemidő:
    Ebben mindkettő abszolút átlag feletti, átlagosan 5-6 óra kijön egy nap. Ezek persze az én használati szokásaimmal jönnek ki.

    Egy dologban viszont sokkal jobb a Honor, a hangszórója, nagyon jól szól. Persze a jack kimenetre jutó minőség kanyarba sincsen, de nem rossz.

    Összességében, az Lg-t ajánlanám.

    Vivo X100 Pro

Új hozzászólás Aktív témák