Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz gyurma888 #1147 üzenetére

    Egészen pontosan ugyanezt tervezem ma meglépni én is hitel nélkül egy S8+-szal ma este.

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • Nunder

    őstag

    válasz gyurma888 #1147 üzenetére

    Egy kis esettanulmány MediaMarkt-ról, ha már így szóba került, hátha más is okul belőle.

    Betértünk párommal a szegedi MM-ba, lelkemben rőzse dalokkal. Magamhoz invitáltam egy promoter srácot, aki készségesen segített, még a lopásgátlót is levette volna, hogy normálisan körbe lehessen tapogatni.

    Nem szoktam felülni ilyeneknek, de most bizony beöltöztem 3 darab piros ruhaneműbe (tehát 10% + 3 x 1% = 13%), hogy kimaxoljam lehetőségeimhez mérten az akció mértékét. Így 234.891 magyar forinton állt volna meg a telefon ára, amit én még 40.000 forintnyi Erzsébet ajándékutalvánnyal toldottam volna meg, cafeteria elem gyanánt kuporgatva. Így joggal reménykedtem a 194.891 forintos vételárban.

    Az első csavart labda ott érkezett, hogy mondván a katalógustól eltérve én bizony nem vonhatom össze a két akciót, úgyhogy marad a 10%. Eközben ugye a marketing stb. Na mondom, akkor 10% is több mint a semmi, így is 202.991 forintért lesz az enyém az áhított telefon.

    Hitelre rákérdeztem, hogy ha holnap jövök akkor mi a helyzet, pedig nem terveztem a vásárlást. Ő 15 havi 0%-os THM-et mondogatott ami már gyanús volt, de nem is tűnt fel.

    Tanakodás, fohászkodás, végül döntés: kérjük, meg hozzá egy Clear Cover tokot is, míg be nem szerzem a kinézett Spigen tokot.

    A srácok kérdezték a biztosítást, mondom majd vigyázok rá, és a tanúsítvánnyal a kasszához fáradtunk. Na ekkor jött a fekete leves, mert a végösszeg 269.990 forint volt. Mondom itt valami nem jó, de ekkor már az Erzsébetet levonta a hölgy, -40 kapásból, amit majd valahogy vissza kéne termelni, mert így "teljes áron" nem viszem el.

    A srácokhoz visszatérve a következő magyarázat fogadott: nem történt baki, félreértettük egymást, a termék a sima S8-cal és a Note 8-cal együtt épp pont benne van az aktuális katalógusban, amiről a weboldalnak semmi infója nincs - pedig ki szokták írni a készülék mellé - 269.990 forintos áron. Semmi akció feltüntetve, ennyi és kész, nyilván hetek óta ennyi...

    Tehát mivel katalógusos, így sem a 10% nem jár rá, sem a 10 havi hitel, ám mint kiderült amúgy se lenne összevonható, sem a ruhászkodós akció.

    Nem baj, hogy az oldalon ennyi, mert ugye az online akció, de akkor mondom hogy fér össze a kettő? Az online boltban nem katalógusos?! A felületen ott díszeleg a telefon felett a Red Friday akció, nem egy kósza banner, hanem tényleg a termékre érti.

    Végül égett levéllel leadtam a telefont meg a tokot, odamentem a kasszához ahol visszakaptam KP-ben a 40k-t és távoztunk.

    TL;DR
    gyurma888: Nem tudom, hogy miként lehetett ennyire elbeszélni egymás mellett, de az tuti, hogy Te sem kapod meg a Note-ot mert katalógusos. Ja és ez már csak a 15 havi 0%-os THM lesz ha még el is akarod hozni, havi fix 22334 forintos törlesztővel, a katalógus szerint.

    Ez lett volna a lényege a szösszenetnek. Bocsi a hosszú kirohanásért, de ez valahogy kikívánkozott...

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák