Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    5ezer/db áron szívesen tvájlájtosítom bárki telefonját: rakok rá 3 képet+2 soundtrack-et és szevasz... felárért akár rajzolok is a burkolatára... :W

    egyébként keresztes hadjáratot akarok indítani, hogy ne nevezzék már a tvájlájt sorozatot vámpírfilmnek, mert köze nincs hozzá :( milyen vámpír már az, ami nem iszik vért és simán sétál a napon? kb. minden tulajdonsága hiányzik, ami a vámpírokra jellemző... nevetséges... imdb-n jól tükrözi az értékelés a film színvonalát: "normális" filmeknél nem nagyon jön ki így a nemek véleménye közötti különbség... ez szvsz. csak egy romantikus "valami", ami vámpíroknak nevezett lényekről szól, ezért a nők nagy része bukik is rá... (teljesen másra számítottam, amikor az első részt megnéztem... egyedül a volvo c30 ért valamit belőle... a 2. részt pedig 20perc után félretettem)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák