Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    válasz MortRainey #15574 üzenetére

    Nem is rakom :) és egy szóval sem szídtam senkit a hibák miatt. mivel nekem nincsenek is hibák. Pontosabban semmi jelentős, mert ugye hibátlan szoftver nincs, ahogy mondod :) Ez így van.
    Csak arra hívtam fel a figyelmét azoknak, akik még nem frissítettek vagy újoncok, hogy ti azt írjátok, hogy semmi baj a JB-vel, miközben helyesen mondva nektek nincs vele bajotok és a kettő között hatalmas a különbség, mivel nagyon sok embernek meg van vele baja, nem is kevés. Az ICS-nél ilyen mértékben nem voltak bajok. De ennél jobban nem tudom elmagyarázni, hogy nem a JB-t fikázom, hanem a hibák előfordulásának arányaira hívom fel a figyelmet a két szoftverrel kapcsolatban. És ha valakinek semmi szüksége a JB plussz tudására, akkor egyértelmű, hogy felesleges frissítenie, mert a stabil rendszert lecseréli egy olyanra, ahol durván fogalmazva 50-50%, hogy jól fog-e nála működni vagy sem.
    Ahogy régebben is írtam, szerintem 1-2 frissítést még ki kell dobni a JB-re, hogy megbízható legyen.
    Azzal egy szó erejéig sem foglalkoztam egyébként, hogy a hibákat mi okozza a JB-nél, mert nincs tapasztalatom. De ahhoz a véleményemhez, amit most hangoztatok, nincs is szükség, hiszen százával virítanak itt a fórumon a többieké és ez bőven elég.
    És addig, amíg a JB nem lesz olyan megbízható a 4X-en, mint az ICS, nem is változtatok a véleményemen, amit én is ugyanúgy elmondhatok egy újoncnak az ICS mellett, ahogy ti is a JB mellett és majd ők eldöntik, hogy felrakják-e vagy sem. :)

Új hozzászólás Aktív témák