Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz pit450 #823 üzenetére

    Én szinte biztos vagyok benne hogy a v30 miatt lett ez a szenzor benne.De majd meglátjuk..Én már előre kiosztottam a v30nak egy nagy pluszt mert szerintem ott lesz majd minden olyan amit most hiányolnak az embernek.Még az is megeshet hogy átmegyek rá majd később,de egyelőre nekem a led hiányától eltekintve semmi bajom sincs a g6al. Rohadt masszív telefon,tegnap repült egy métert le a kőre mert a takaróra volt téve és elfelejtettem, és semmi..Nulla sérülés.

    Ha valakinek nem kell a vízállóság ami manapság nálam már alapkritérium annak lehet a g5 is elég lehet,de szerintem a legjobb az lesz ha kivár a delikvens és megveszi a g6ot kb fél év múlva amikor jóval lentebb lesz az ára már(esetleg vesz egyet használtan garival).Én semmiképp se vennék most g5-öt újonnan,hiába adják jó áron,akkor már inkább az s7 ha nagyon muszáj( bár nekem az s7 még 70ért se kellene )

    Azért a g4-nél sokkal jobb a kamerája,gyorsabb,erősebb és szebb is.

    Ezt így nem jelenteném ki,de majd nyáron minden kiderül.Egyelőre túl sok fotót nem lőttem vele,majd nyaraláson fogok elnyomni egy 500 körül tuti,köztük vízalattit is.Egyelőre ami nekem nagyon bejön az a nagylátószög,volt egy kis baráti ivászat nem sokkal a vásárlás után,asztal végébe ülve gond nélkül benne volt mindenki a képbe..Nem zoomolgattam bele,egyszerüen ott volt a fotó,ott voltak az arcok a ruhák a "díszlet" (whisky :DDD ) Nekem ennyi totál elég,ha rohadtjó képeket akarok veszek egy rendes masinát hozzá,minden másra elég egy g4,s7,g6,s8 stb szint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák