Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smobika

    tag

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    Szia ! Köszönjük a leírásod ! Én személyszerint nem értek veled eggyet, nagyon jó kis telefon ez csak a szoftvert kéne alá normálisan megcsinálni, a V10L-es szoftal nagyon is szép képeket készít a haveromnak s7 van összehasonlítva az s7 sokkal csúnyább képeket készít, nekem eggyik programomnál sincs gondolkodás azonnal nyitja, wifit sem dobálja el mint a haveré hálozat is tökéletes aszt sem dobálja akku ideje is jó, én személyszerint eggyáltalán nem bántam meg hogy őt választottam !!! Ha megint vásztanom kéne ismételten a G5 lenne a nyerő !!!

  • mirci18

    addikt

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    - A fotók minősége az S7 Edge-énél észrevehetően gyengébb. Meglepő módon az LG V10-től is elmarad egy picivel.

    Én nagy megelégedéssel használom a telefont.
    Ami nekem furcsa volt a fotóknál hogy míg a lumiák lakáson belül vagy kevés fénynél homályostottak addig az lg festményszerűen dolgozik ami nem tetszik.
    De nagyon jó képeket lehet vele lőni.

    A sorozatfelvétel pl egész ötletes dolog s gyorsabb mint a lumiáimon.

    Amire még nagyon figyelni kell fotózáskor hogy több módban dolgozzon az ember mert hol automatában hol manuálisban jobb minőségű a felvétel.

    - Bőségesen van rajta 3rd party bloatware, melyeket el sem lehet távolítani: Facebook, Instagram, Evernote, stb. (V10-en nem volt). "Letiltani" lehet őket, de hogy ez mit jelent valójában, ki tudja...

    Az előre telepített szoftverekkel nem tudsz mit csinálni.
    Ez megvan a Huawei-nél s máshol is.

    - Talán előző pontnak köszönhető, hogy az akkuidő igen gyengének tűnik - de ez csak első érzés, pár nap után jobban fogom tudni

    Az akkuidővel nekem nincs gondom lehet hogy neked az új 7-es rendszer miatt jobban fogy de én meg vagyok vele elégedve.

    A 820-as snapdragon ellenére is bizony megakad időnként (ahogy ezt írom, épp a chrome menüje gondolkodik, hogy meg akar-e jelenni egyáltalán)

    Akadást én is észrevettem sőt szutyok third party app miatt többször lefagyott a telefonom.

    - Akkucsere borzalmas, holnap hívom a szervízt hogy lehet-e telefon alsó részt külön venni

    Mi a gondod vele?Nem jobban járnál aksi helyett egy power bankkal?

    - Névjegyek egy részén felcserélte a vezeték és keresztnév sorrendjét - egyelőre nem jöttem rá miért
    A névjegyeknél tudtommal a sorrendet be lehet állítani.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • Aryon87

    félisten

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    Nekem a kijelzon kivul semmi gondom nincs a teloval. Korabban voltak problemaim, de azok megszunni latszanak a kijelzot leszamitva.
    Uj problema a Nugat miatt a gyors merules, de ez is majd megoldodik valoszinuleg a kovetkezo havi frissitessel. 6.0 alatt 15+ uzemidok, 5+ SOT idoim voltak, jelenlegi nugat alatt ennek fele sajnos.
    Kepek azok jok, nekem a legjobb minoseget MM alatt a V10c es V10e verziokon csinalt. Nugaton is-is. De ez sztem az en nem profi fotos tudasom miatt (is) van.
    Facebook, instagram nem bloatware, ezek mar gyari programok. A tmobilnak vannak pl szarjai, amik szep rozsaszinben ronditjak a menut.. Na azok bloatware-k.

    Chrome akadasaval mashol is olvastam a problemat, nem a s820 hibaja.. En pl Operat hasznalok.
    Az akkucseres dolgot nem ertem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Tibor7878

    tag

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    Cserélhető akku nélküli telefon nálam olyan, mint a cserélhető gumi nélküli autó...

    Végre egy elvtárs :)
    Így van! Szerintem ez a jövő. Milyen powerbank??? Ugyan már vezeték lógjon a telefonomból miközben használnám? Soha..!

  • ßrainiac

    addikt

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    Evernote, stb. (V10-en nem volt). "Letiltani" lehet őket, de hogy ez mit jelent valójában, ki tudja...

    Ez pontosan azt jelenti amit minden telefonon jelent (V10, S7 pl... Amiken szinten van boven bloatware) - nem is ertem ezt, komolyan.

  • boksz

    senior tag

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    A fotók minősége az S7 Edge-énél észrevehetően gyengébb. Meglepő módon az LG V10-től is elmarad egy picivel.

    Kb. 5% lehet belső térben, viszont manuális beállításoknál nagyob szabadságot ad az LG.

    A szoftver első indítás után háromszor frissítette magát, letöltve összességében több mint 2 Gb-ot, és elszórakozva 2 órát

    Míg letölti a frissítést használhatod a telefont.... amikor konkrétan frissíti az nem több igő mint a többi mobilnál.

    A szoftver (7.0) magyarítása borzalmas, gyenge kínai szinvonalú. Pl.: "Állítsa elemek méretét a képernyőn látni őket könnyebb. Egyes tételek változtatja a helyét"

    HTC, Samunál is láttam már ilyet.... tedd angolra.

    Bőségesen van rajta 3rd party bloatware, melyeket el sem lehet távolítani: Facebook, Instagram, Evernote, stb. (V10-en nem volt). "Letiltani" lehet őket, de hogy ez mit jelent valójában, ki tudja...

    Kb. ez a három van, de ha letiltod nem mennek a háttérben sem !

    Talán előző pontnak köszönhető, hogy az akkuidő igen gyengének tűnik - de ez csak első érzés, pár nap után jobban fogom tudni

    Nem rosszabb mint az átlag ( gyors töltéssel tölteni lehet ha kevés lenne )

    A 820-as snapdragon ellenére is bizony megakad időnként (ahogy ezt írom, épp a chrome menüje gondolkodik, hogy meg akar-e jelenni egyáltalán)

    Ilyet nem tapasztaltam, nyilván frissíti a gmailt, játékokat stb. háttérben és épp akkor nyitsz meg valamit, de szépen akadás mentesen fut a cucc

    Kijelző felső része hajlított, így teljes méretű tempered glass-t gyakorlatilag nem lehet rátenni.

    Szubjektív dolog, életbe nem tettem kijelző fóliát telefonra...

    Akkucsere borzalmas, holnap hívom a szervízt hogy lehet-e telefon alsó részt külön venni

    Ha nem lehet cserélni az a baj, ha lehet az a baj....benyomod, lehúzod. Kész.

    Névjegyek egy részén felcserélte a vezeték és keresztnév sorrendjét - egyelőre nem jöttem rá miért

    Egyszerű beállítás....

    HTC-k, Samsung S6, Note5,7 és még sorolhatnám milyen telefonok után azt kell mondanom pozitívan csalódtam a telefonban. Nagyon jól kijövök vele nincs szégyenkezni valója !

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/boksz/

Új hozzászólás Aktív témák