Új hozzászólás Aktív témák

  • boksz

    senior tag

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    A fotók minősége az S7 Edge-énél észrevehetően gyengébb. Meglepő módon az LG V10-től is elmarad egy picivel.

    Kb. 5% lehet belső térben, viszont manuális beállításoknál nagyob szabadságot ad az LG.

    A szoftver első indítás után háromszor frissítette magát, letöltve összességében több mint 2 Gb-ot, és elszórakozva 2 órát

    Míg letölti a frissítést használhatod a telefont.... amikor konkrétan frissíti az nem több igő mint a többi mobilnál.

    A szoftver (7.0) magyarítása borzalmas, gyenge kínai szinvonalú. Pl.: "Állítsa elemek méretét a képernyőn látni őket könnyebb. Egyes tételek változtatja a helyét"

    HTC, Samunál is láttam már ilyet.... tedd angolra.

    Bőségesen van rajta 3rd party bloatware, melyeket el sem lehet távolítani: Facebook, Instagram, Evernote, stb. (V10-en nem volt). "Letiltani" lehet őket, de hogy ez mit jelent valójában, ki tudja...

    Kb. ez a három van, de ha letiltod nem mennek a háttérben sem !

    Talán előző pontnak köszönhető, hogy az akkuidő igen gyengének tűnik - de ez csak első érzés, pár nap után jobban fogom tudni

    Nem rosszabb mint az átlag ( gyors töltéssel tölteni lehet ha kevés lenne )

    A 820-as snapdragon ellenére is bizony megakad időnként (ahogy ezt írom, épp a chrome menüje gondolkodik, hogy meg akar-e jelenni egyáltalán)

    Ilyet nem tapasztaltam, nyilván frissíti a gmailt, játékokat stb. háttérben és épp akkor nyitsz meg valamit, de szépen akadás mentesen fut a cucc

    Kijelző felső része hajlított, így teljes méretű tempered glass-t gyakorlatilag nem lehet rátenni.

    Szubjektív dolog, életbe nem tettem kijelző fóliát telefonra...

    Akkucsere borzalmas, holnap hívom a szervízt hogy lehet-e telefon alsó részt külön venni

    Ha nem lehet cserélni az a baj, ha lehet az a baj....benyomod, lehúzod. Kész.

    Névjegyek egy részén felcserélte a vezeték és keresztnév sorrendjét - egyelőre nem jöttem rá miért

    Egyszerű beállítás....

    HTC-k, Samsung S6, Note5,7 és még sorolhatnám milyen telefonok után azt kell mondanom pozitívan csalódtam a telefonban. Nagyon jól kijövök vele nincs szégyenkezni valója !

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/boksz/

Új hozzászólás Aktív témák