Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Ixion77 #5028 üzenetére

    - A fotók minősége az S7 Edge-énél észrevehetően gyengébb. Meglepő módon az LG V10-től is elmarad egy picivel.

    Én nagy megelégedéssel használom a telefont.
    Ami nekem furcsa volt a fotóknál hogy míg a lumiák lakáson belül vagy kevés fénynél homályostottak addig az lg festményszerűen dolgozik ami nem tetszik.
    De nagyon jó képeket lehet vele lőni.

    A sorozatfelvétel pl egész ötletes dolog s gyorsabb mint a lumiáimon.

    Amire még nagyon figyelni kell fotózáskor hogy több módban dolgozzon az ember mert hol automatában hol manuálisban jobb minőségű a felvétel.

    - Bőségesen van rajta 3rd party bloatware, melyeket el sem lehet távolítani: Facebook, Instagram, Evernote, stb. (V10-en nem volt). "Letiltani" lehet őket, de hogy ez mit jelent valójában, ki tudja...

    Az előre telepített szoftverekkel nem tudsz mit csinálni.
    Ez megvan a Huawei-nél s máshol is.

    - Talán előző pontnak köszönhető, hogy az akkuidő igen gyengének tűnik - de ez csak első érzés, pár nap után jobban fogom tudni

    Az akkuidővel nekem nincs gondom lehet hogy neked az új 7-es rendszer miatt jobban fogy de én meg vagyok vele elégedve.

    A 820-as snapdragon ellenére is bizony megakad időnként (ahogy ezt írom, épp a chrome menüje gondolkodik, hogy meg akar-e jelenni egyáltalán)

    Akadást én is észrevettem sőt szutyok third party app miatt többször lefagyott a telefonom.

    - Akkucsere borzalmas, holnap hívom a szervízt hogy lehet-e telefon alsó részt külön venni

    Mi a gondod vele?Nem jobban járnál aksi helyett egy power bankkal?

    - Névjegyek egy részén felcserélte a vezeték és keresztnév sorrendjét - egyelőre nem jöttem rá miért
    A névjegyeknél tudtommal a sorrendet be lehet állítani.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák