Új hozzászólás Aktív témák

  • smobika

    tag

    válasz dkovizoli #8372 üzenetére

    Szia ! Örülök hogy neked semmi bajod a 7-es szoftal ! Én nem tudom de nekem mindeggyiknél produkálta a leirt hibákat ! A eggyi 7-est használtam vagy fél hónapig aszt hittem majd beál és rendesen fog működni, de sajna a szervizbe kötött ki a teló mert szerintem konkrétan a szerelő nem mondta ki de a forrósodástól ment tönkre az alaplap is elősször nem volt GPS jel, majd az anttenát kicserélték, úgyan úgy nem volt jó, majd kicserélték az egész alaplapot benne, ők is a 7-est tették fel, ott a szervibe felraktuk töltőre és pár perc múlva már olyan forró volt a teló hogy ők is csak néztek, mondtam hogy ez mindig igy van, eltelt még pár perc és kidobta a gyors töltést ezt sem értette, modtam neki hogy 6.0.1 - ben ezeket nem produkálta, ott minden flottul működött, erre a szerelő vissza tette a v10i-t próba képpen és láss csodát tökéletesen működött a teló ! És akkor mondta hogy ezzel használjam mert a 7-es valamiért nem működik rajta rendesen, hát mondtam neki én is igy gondoltam, nem szeretném megint a szervizt látogatni innen vidékről ! Úgyhogy valahol a szavaiban elismerte hogy nagyon el van ku....va a 7 - es szoft a G5 -re !!! :)

Új hozzászólás Aktív témák