Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Aryon87 #48383 üzenetére

    Semmi bajom vele. 5.1-en vagyok. Nem lassú, nem akadozik. FB-t csak böngészőből használok. Messenger, tiktok nem érdekel. Egyik sincs fent. Messenger volt egy darabig, de levettem. De amíg fent volt, nem volt vele semmi. Nálam nem ég be semmi a kijelzőbe. Ha szar lenne, már rég lecseréltem volna. Nem vagyok önmagam ellensége, vagy mazochista. :DAz app újratöltést és nyekeregve megnyitást sem tapasztaltam. Pedig böngészőnél (Opera) pl van, hogy 14-15 ablak is nyitva van. Nyilván jobbak az új telók, de nem vonzanak és akkor még finoman fogalmaztam. A fényképező amire nekem kell, szintén bőven megteszi. Raw-ban fotózva, kicsit lightroom-ban javíthgatva még mindig rohadt jó képeket lehet vele lőni. Itt legalább van manuál mód raw-al alapból. Sok új telónál pl a raw mentést is csak külső applikációval lehet megoldani.
    Ráadásul ennek még itthon fél perc alatt ki lehet cserélni az aksiját, ha elgyengül.
    Fontosabb, hogy a notimat lecseréljem, mint hogy beleöljek sok pénzt egy "új" telóba, aztán végül nem érzem azt a pluszt. Nálam telóvásárlásnál 60e körül van a lélektani határ. És nem azért, mert ne lenne pénzem drágábbra, csak egyszerűen sajnálok erre a célra 100e-et is. Az az összeg erre a célra már a komfortzónámon kívülre esik. Ezért marad a G4. :)
    V30- V40, G7 telókban gondolkodtam, de végül maradtam. A Velvet nemtom milyen lehet, de a kijelzője szintén kiábrándító nekem.

    A házhoz annyit, hogy szerencsére a családban senkinek sincs sem lakás, sem kocsi hitele. Ami van, az saját és nem az államtól/banktól "lízingeljük".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák