Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba1203

    addikt

    válasz KubanitoS #44018 üzenetére

    Powerbank inkább,mint a kétes eredetű nagy teljesítményt ígérő utángyártott vackok.
    Ebben a kategóriában és felbontásban intenzív használat mellett ez az üzemidő átlagos ha megnézed.
    1-2 óra plusz van az idei flagship telefonokban a G4-hez képest.

  • Laraxior

    titán

    válasz KubanitoS #44018 üzenetére

    Dupla akkut. Kicsit vastagabb és nehezebb lesz a telefon, de el vagy vele két napig. :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • Supercolor

    újonc

    válasz KubanitoS #44018 üzenetére

    Kb. amióta kijött azóta van ez a telóm. Teljesen meg vagyok vele elégedve, leszámítva ezt az akku kérdést.
    Az elmúlt évben szerencsétlenkedtem egy powerbankkel, de hát lássuk be, elég béna dolog két cuccal bohóckodni, ha rövid a kábel, azért, ha hosszú, akkor meg azért.

    Kb egy hónapja vettem egy ilyet: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61IlaO%2BwcmL._SL1200_.jpg
    Még egy ilyen kis kinyitható műanyag tokocskát is adnak a tartalékelemhez, ami nagyon praktikus gesztus ha kulcscsomók közt vagy hasonló hányatott helyen darálódik a hétköznapok csatáiban a pótelem.
    Azóta teljesen kisimultak a ráncaim. Úgy alakult hogy konkrétan 4 db akkum van a telefonhoz (egy eleve volt benne, egyet vettem tartalékba, hogy majd cserélgetem benne, de amíg nem volt ez a külső töltő addig macerás volt a telefon által feltölteni, hiszen pont az a lényege hogy a teló minél kevesebbet legyen töltőhöz kötve.) Egyet adnak ehhez a külső töltőhöz, és egy pedig keletkezett egy megdöglött G4-esből.

    Most jöttem rá, hogy ez hiányzott eddig az életemből. :DD Azóta mindenhol van egy töltött elemem, a kocsiban, a táskámban, melóhelyen, és soha sem fogyok ki a kajdiból, csak bepattintom az újat és kész. Ha úgy veszem, majd' egy hétig kibírom hálózat nélkül, ami kisebbfajta csoda manapság.

    Amire a használat közben jöttem rá, hogy annyival kényelmesebb a külső töltöben cserélgetni a töltésre az aksikat, hogy a telefont magát szinte sohasem teszem töltöre azóta.

    Innentől nincs több akksi problémám, ami az egyetlen egy gondom volt, és egyik legújabb szupertelóra se cserélném, mert valami mindből hiányzik ami a G4-ben megvan, pedig elég gadgetbuzi vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák