Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Sanya #11242 üzenetére

    Itt van a chat:

    11:39:41 AM [LG Electronics Magyarország] Üdvözlöm! XY vagyok. Miben segíthetek?
    11:40:15 AM [Aryon87] Jó napot kívánok. Érdeklődnék, hogy karcos kameralencsét javitanak-e garanciális kereten belül?
    11:42:49 AM [Aryon87] Valamint a barna bőr hátlapon kopás látható, annak intézése hogyan működik? Tudtommal az első generációs típust cserélik.
    11:45:03 AM [LG Electronics Magyarország] Minenképpen keressen fel szervizünket ahol megtudják Önnek vizsgálni, hogy anyaghiba vagy külső behatás okozta a kopást
    11:47:50 AM [LG Electronics Magyarország] a karcokat pedig sajnos csak fizetős javítás keretén belűl tudják cserélni
    11:49:30 AM [Aryon87] Rendben köszönöm. Mennyibe kerülne a lencse cseréje?
    11:50:50 AM [LG Electronics Magyarország] Sajnos azt csak kollégák tudják megmondani, sok készülék esetében csak a belső hátlap cseréjével orvosolható.
    11:54:49 AM [Aryon87] Értem. Szombaton is nyitva a Váci-úti szervizük?
    11:59:47 AM [LG Electronics Magyarország] Sajnos nem
    12:00:00 PM [LG Electronics Magyarország] hétköznapokon 8-18h ig van nyitva szervizünk
    12:00:50 PM [Aryon87] Kár. Köszönöm az információkat, amint tudom felkeresem Önöket.

    Na most ebayen láttam csak kameralencsét, mert szétszedhető az egész. Ki is lehet pattintani a hangerőgombokat és bakapcsológombot is. Ezért nem értettem miért írta a muki a belső hátlap cserét. (szerintem fingja nincs hozzá :D )

    youtube videó

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák