Új hozzászólás Aktív témák

  • geryboro

    senior tag

    válasz pappkarcsi #32200 üzenetére

    nos nem hobbiból, de amióta leszóltak itt a fórumon azóta 5*.re van a telefon a szervizben.
    az alábbi problémákkal kezdődött:
    -szaggatott a menü, 2d-s játékok meg ilyenek.
    -szaggatott a böngésző, érintés után 2-3 másodperccel reagált a gesztusra.
    -facebookozás közben(nem facebook app!!!!! hanem böngésző) fagyogatott, késve reagált mindenre.
    -1-2 fc is volt.
    természetesen trémobilos a készülék amit már bánok, de garanciával visszavitettem.

    1. szerviz után szoftver frissítés néven semmit nem csináltak a telefonnal.
    ez után került egy Qi+NFC lap a hátlapra, így élveztem a vezeték nélküli töltést is.

    sikerült lefrissülnie mm-re, így buktam a 4 knockos belépést, a kijelző idő is csökkent 1 órával legalább.
    valamint megint elő jött a "szaggatok mint öreganyád a nokedlit" téma, így visszavittem a telót akksival.

    2. szerviz

    itt postázás által kaptam vissza a készüléket új akksival az alábbi tulajdonságokkal:
    micro usb csatlakozó szanaszét karcolva.
    a hátlap tartó fület(fekete tartó fülek a készülékházon) szanaszét voltak repedve.
    "nokedli" szaggatás nem állt meg.

    vissza vittem a trémobilba, ott a jampi le is tört 2 tartófület kapásból amikor szétszedte, mondom ezt javítsátok ki, azért mégis
    csak egy csúcskategóriás drága telefon a g4.

    3. szerviz után helyszínen ellenőrzöm, szoftverfrissítés, imei csere, új alaplap ment bele állításuk szerint,
    de a törött fedlap tartó fülekkel nem csináltak semmit, nem megy rá rendesen a hátlap a telefonra,
    így az NFC használhatatlan csatlakozás hiányában, visszadobtam hogy csinálják meg, itt már ment mellé az akksi és a hátlap is.

    4. szerviz után feltüntették a szerviz szövegben hogy kozmetikai hiba, meg a nem szakszerű Qi töltő lap behelyezése miatt történtek a törések.
    másfél óra szájkarate után megint visszadobattam, mondván hogy alig használtam a telefont,
    trémobilos jampigyerek ripityára tördelte, és szerviz szó szerint összekarcolja a telefont.

    itt már azért elgondolkozik a józan ember hogy érdeme-e még velük játszadozni, de természetesen megvárom még hogy mit lépnek 5.-re.

    a hátlap tartó fülek a középső műanyag panelen helyezkednek el, így a cseréje komplikált, mindent el kellene távolítani róla így ez nekik be jövősebb szöveg hogy kozmetikai hiba.

    márkaszervizben még nem voltam, a készülék teljes körű garanciával rendelkezik, 5*-re csücsül bennt a
    TMX Mobile Solutionc kft.-nél.

    kezdődött egy kis szaggatással, és jelenleg ott tartunk hogy a hátlap nem megy rá, meg szét van karcolva a csatlakozó 4 szervizelés után.

    így hogy lassan több mint másfél hónapja bent csücsül a telefon a trémobilos szemvízben,
    márkaszerviz felé hajlok.

    ki milyen tanácsot adna?

    Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Új hozzászólás Aktív témák