Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozso1989

    őstag

    válasz zack #285 üzenetére

    "és mindig is azt mondtam, hogy a G2 zenében jelenleg überelhetetlen, és a One-t (is) oda vissza pofánveri"

    Hahahahhaahhahahaa, hahahhahahaa, hahhahaha, hahaha, haha, ha...... a hét vicce.

    [ Szerkesztve ]

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

  • Luser2000

    addikt

    válasz zack #285 üzenetére

    (Nem neked, de hozzád kapcsolódva)

    Én a következőt látom:

    1) Olyanok vannak itt "elszomorodva", akiknek még meg sem adatott, hogy a kezükbe fogják a G3-at.
    2) Olyanok vannak itt "elszomorodva", akiknek még meg sem adatott, hogy használják G3-at.
    3) Vannak olyanok is, akik az első bekapcsolás utáni 20. percben végítéletet alkotnak (miközben a rendszer épp indexál, telepít, frissít, stb).
    4) Vannak olyanok, akik felülnek valami mondásnak (pl. a processzor - nyers - számítási teljesítménye nem elegendő a QHD kijelző kiszolgálására), azt hajtogatják, ismételgetik magukéként. (Ezt az utóbbi szót így kell írni??? ;-)

    ---

    A tökömnek se tűnik úgy, hogy "fakó" lenne a kijelző. A gyári témák, az ikonok színezete pasztelesebb inkább (hú de csúnyán mondtam), mint sem a kijelző fakó. Tessék fotózni és azt nézegetni. A nagy Koreai versenytárs színvilága (értsd: az ikonok színei, a témák színvilága, stb) alapvetően eltér a G3-ban alkalmazottól, szerintem emiatt hiszik azt sokan (csapják be magukat alaptalanul), hogy "fakó".

    Az akadásokra már kiakadtam a másik topikban (valaki be is idézte itt is), arról újra nem írok. Nekem nincs akadás (én nem vettem észre olyat, amiért kiejteném a kezemből, hogy "mi ez a szar"). Ami mellett viszont úgy tűnik sokan (mindenki?) elmennek, az pedig az, hogy - ha jól tudom - az LG ebben a készülékben újította meg a felhasználói felületet. Magyarán ez még egy erős bétának tekinthető, sokat lehet rajta javítani. Lehet nem is a rendszer (android, meghajtók, stb) "optimalizálásával" van a baj, hanem egyszerűen ezt a "programot" (GUI) kell javítani. (Ezt támaszthatja alá, hogy a Nova állítólag sokkal szmúszabb, vagy mi a szar). Az a vacak TaccsWiz is iszonyat döcögős volt megszületése körül.

    Sokan rugóznak azon, hogy fölösleges-e a QHD felbontás egy telefonban.
    Én nem tudom, hogy fölösleges vagy sem, egyszerű tényként kezelem, hogy ebben ilyen kijelző van és kész. Pont leszarom. Amikor a kezembe veszem, bekapcsolom, netán olvasok rajta valamit, akkor egyszerűen csak örülök neki, hogy ez is (!) egy milyen szép kijelző.

    Hát, így reggel ezeket gondolom, mint G3 user.

    Nem értem az itt kialakult műhisztit. (Ez csak egy tárgy, egy használati tárgy. Lehet megvenni és lehet nem megvenni. Ha valakinek van, akkor az meg használja. Ha tetszik, akkor tartsa meg, ha nem tetszik, akkor meg dobja a Dunába. Inkább azon rugózzon, hogy a Kedvesének meló után milyen meglepetéssel lehetne kedveskedni).

    Ámen! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz zack #285 üzenetére

    Millioszor kiprobaltam korabban is, megjeleneskor is, (olvashatod akkori irasaimat is a g2, es a one topicban is) es folyamatosan rakok fozott romot kb. fel eve a baratom g2-jere.
    Van tapasztalatom, hidd el!
    Ez az alaplapcseres dolog meg rosszul jott le neked, hiszen, hogy eppen en hoztam vissza a vilagra egy ismerosom g2-jet, aki egy teljesen mas tipusra valo romot tett a 802-re, ami igy nem mukodott.

    A lenyeg:
    Nem a stabilitassal es a gyorsasaggal volt/van gondom, hanem az akadozasokkal.
    Milyen rendszer az, amely a tarcsazobol a hivaslistaba valo athuzaskor kb. 0,5 mp-es akadast produkal ugy, hogy kozben -az akadas miatt- egyszerre latom a tarcsazo gombjait es a hivaslistaban levo elozmenyeket?
    Es milyen az a gyari sms kezelo, amely az elso sms gorgetesnel olyan darabos, akadozos, mint korabban (3-4 evvel ezelotti ) samsung galaxy s1-en?

    Nem mukodik normalisan ez kulso alakalmazassal sem, barmit mondasz!
    Nem a launcherrel van gond!

    Az lg grafikai gyorsitasi megoldasa nem tokeletes.
    Ennyi.
    Ezt tudomasul kell venni.

    Barmilyen kep, adat vizszintes valtasanal fuggoleges scrollozast csinalok, akkor az elso 1-2 mozgas akad. Ugyenez vonatkozik a fuggoleges helyzetre is, csak annyi kulonbseggel, hogy ott ez a hiba "vegleges", nem javul akkor sem, ha tobbszori a probalkozas.

    Sajnos a hTc-vel kell peldalozni, mert jelenleg az android rendszert ok teszik a legjobban akadas mentesse.

    Az utobbi kb. 2 hetben volt sony z2-om, i5-om, m8-am, es 3 db. G2-om.
    A sony is ugyanez, mint az lg, csak ott meg szamomra hasznalhato ficsorok sincsenek, raadasul a sarkitott-egyenes kialakitas miatt meg fogni sem lehet normalisan.

    I5 hibatlanul fut, mukodik, de lassabb, kicsi a kijelzoje, es merul, mint az allat.

    M8 gyors, mikroakadasmentes, viszont gyenge kamera van benne, es az uzemido sem eri el a g2-jet.

    Sokat vacillalok, hogy milyen hibat nezzek el (magamban), amivel meg egyutt tudok elni.

    Jelenleg g2-ot hasznalok....

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák